חיזור גברי - איך לבנות ביטחון עצמי בגבריות שלך
ביטחון עצמי

ביטחון עצמי בחיזור לגברים

למה גברים צריכים לכבוש? למה כיבושים לא פותרים בעיית ביטחון עצמי? איך בונים ביטחון עצמי בגבריות שלך שנשאר, ולמה זה מאוד חשוב לזוגיות ארוכת טווח

המשך קריאה »
פחד מהצלחה - פוסט העוסק באיך לשחרר פחדים וביוחד הפחד מהצלחה המביא לחבלה עצמית
כללי

פחד מהצלחה – גלה למה הפחד קיים, וכיצד לשחרר אותו

האם עמוק בפנים אתה מרגיש שאם יהיה לך טוב משהו רע יקרה? הסיבה לכך היא תפיסה עצמית עמוקה מאוד שלרוב נוצרה בילדות, הסיבה הזאת היא פחד מהצלחה הנובע מ"הגדרת החיים", או איך אתה מאמין שהחיים\אלוקים מתנהגים אליך, ומה מגיע לך לקבל מהם, פחד כזה עלול ליצר חבלה עצמית והרס עצמי, הפוסט מסביר איך לשחרר זאת.

המשך קריאה »
בן זוג אלים - כיצד להתמודד
כללי

בני זוג אלימים – למה אנו ממגנטים אותם, איך להימנע מזה

מה גורם לנו למגנט בני זוג אלימים? מה בתוכינו מוציא את הצד האפל בבני זוג? איך להפסיק את התופעה הזאת וליצר קשרים בטוחים ומעצימים?
למה לוותר על הכוח שלך ולרצות לא משפר את היחסים,
אלימות זוגית היא תופעה קשה ובעלת נתיה לשחזור עצמי, לרוב לילדות וליחס ההורי בתקופה הזאת יש השפעה גדולה על דפוס הזוגיות הבוגר.

המשך קריאה »
המטפורה הטיפולית של עמי ותמי
בלוג

עמי ותמי – מטאפורה טיפולית רוחנית עוצמתית המסתתרת בסיפור תמים

עמי ותמי: אגדת ילדים "תמימה" שהופקה לסרטי אימה סוג ב? התסריט הסמוי של לא מעט יצירות מופת? סיפורו של העולם? או אפילו משל למשמעות הקיום? למעשה מדובר במטפורה טיפולית ורוחנית שמלמדת את הדרך החוצה ממבוך חיינו

המשך קריאה »
העין השלישית (AJNA CHAKRA) היא הצאקרה שישית במסע הצאקרות
בלוג

העין השלישית (אג'נה צ'אקרה) – המסע לכוחות התודעה

יש הקוראים לה מרכז הבקרה הגבוה של התודעה, צ'אקרת הריכוז, או צ'אקרת הכוחות המנטליים, השמות האלו מייצגים צדדים חלקיים בצ'אקרה המגוונת והעוצמתית הזאת. למדו כיצד הצ'אקרה הזאת באמת עובדת, איך להפעיל אותה ולגלות את סודותיה וכוחותיה.

המשך קריאה »
איך להתמודד עם רגשות שליליים
בלוג

איך להתמודד עם רגשות שליליים בדרך היוגה

– כיצד לצאת מבועת הרחמים העצמיים התסכול ורגישות היתר של הצ'אקרה השנייה? למה לא ניתן להילחם ברגשות כאלה בתוך ה"פרספקטיבה שלהן"? איך לייבש את את האוקיינוס של הרגשות המציפים ולהתמיר אותם לאנרגיה של כוח? בהירות ועוצמה. מלווה בטכניקות מעשיות.

המשך קריאה »