זוג בים ,גבר מרים אישה ואישה פורסת ידיים

חיזור רוחני – 5 עקרונות לגבר רגיש ומודע שיגדילו את ההצלחה שלך עם נשים בלי להתפשר על ערכיך או לפגוע

פגשתי הרבה גברים הסובלים מתחושה שאינם נוחלים הצלחה מספקת עם נשים בתהליכי חיזור. לגברים אלה קיים היצע עצום של סדנאות ו"גורואים" למיניהם שמצעים אסטרטגיות ושיטות שחלקם גובלות במניפולציה לשמה וחלקם ניתנים לקטלוג כמיומנויות תקשורת לגיטימיות. קל להציע לגבר מתוסכל ופגוע, שמרגיש שהמין הנשי חלקו או כולו לא רואה את הייחודיות שלו, דרך להחזיר לנשים שניצלו, "סירסו" או דחו אותו כגמולם.

הבעיה שיש לדעתי עם שיטות מניפולטיביות  היא שגם עם הן עובדות, המחיר האישי שלהן לדעתי גבוהה ובמיוחד לגברים בוגרים ומוסריים, כלומר דווקא לגברים שמביאים ערך ממשי לנשים שהם פוגשים. בחווייתי גם אם מניפולציות ולבישת "זהות מושכת" שאינה בהלימה למי שאתה, גורמות להצליח בקרב של לזיין  יותר אבל להפסיד במלחמה של מציאת אושר זוגי וסיפוק אישי.

אני מכיר מאמנים "להצלחה עם נשים" מסוג  ה"אמני פיתוי" שאפילו רואים באומללות רגשית וחוסר יכולת ליצור קשר ארוך טווח עם בת זוג חלק ממחיר ההצלחה, לדידם כיבוש של כמה שיותר נשים היא חזות הכול, וגם אם מצאת את האישה הנכונה אתה חייב להמשיך הלאה, כי יש לך אגו וקהל להוכיח לו כמה אתה מוצלח .

גברים רבים פונים לדרך כזאת כי הם בלחץ של אני בן גיל מסוים ועדיין בתול, לא השגתי מספיק נשים ביחס לחברים שלי, או פשוט אני רוצה עוד ועוד…

העקרונות והכלים שאני אפרוס כן לא מיועדים להגדיל את סיכוי ההצלחה עם נשים באופן ישיר , אלה ליצור תחושת שגשוג ושפע שתביא להצלחה, שאינה כרוכה בהתמכרות, רגשי אשם או פגיעה באחרים. בדומה לאמרה המפורסמת של אלברט איינשטיין, בעיות לא נפתרות באותה רמת מחשבה שיצרה אותן.

ראשית אני רוצה לישר קו עם קוראים ברמות שונות של חשיפה לעקרונות חיזור מודרני, משנות ה 70 של המאה ה 20 מספר חוקרי התנהגות שהידוע שבהם הוא רוס ג'פריס , המכונה גם ה"ילד הרע של ה NLP  (תכנות עצבי לשוני)" לגלות שיטות שעל ידם ניתן להשפיע על נשים ולגרום להם להסכים לאינטראקציה מינית כמעט בכל מצב.

הרעיונות שלו ופיתוחים מאוחרים יותר יצרו את תרבות ה"פיק אפ".

ספר הקאלט הידוע "המשחק" שנכתב בידי  ניל שטראוס ( Neil Strauss ) אחד מ"אומני הפיתוי" המובלים של שנות ה 90, מציג תת-תרבות של אנשים שלמדו לשלוט במצבי דינאמיקה חברתית עד לרמה שחלקם יכלו להצליח מינית עם נשים כמעט מכל מעמד, רקע תרבותי או מראה.

ברור שכשתת התרבות הזאת נעשתה לתרבות מוכרת מיליוני גברים ברחבי העולם קראו ולמדו בשקיקה את "סודות הפיתוי" שמאמנים אלו הציעו.

פיתוי באותה תקופה, היה מבוסס על נוסחאות פתיחה, שיטות להצגת ערך עצמי גבוהה ולעיתים הורדת הערך העצמי של הבחורה (מתוך ההנחה בחורה תבחר משהו שיש לו ערך גבוהה משלה) , אמני פיתוי מפורסמים דוגמת "מיסטרי" ( Erik Von Markovik) הפכו לסלבים , מיסטרי יצר מודל מסודר של שלבי הפיתוי דוגמת ,משיכה, נוחות ופיתוי והראה עקרונות להפעלת "כפתורי משיכה" המבוססים על המבנה הביולוגי לדעתו של נשים והתניות חברתיות. שיטות אחרות מבוססות NLP    עסקו ביצירת מסרים מוסווים והפנוט סמוי של ה"מטרה" לצורך מינית.

אולי אני נשמע מחמיר עם האנשים האלו, חלק מהמורים האלו בהחלט רצה לעזור להמוני הגברים החסומים והמודחקים, שהסביבה הנשית "סרסה" אותם. זה לא פשוט להיות גבר נחמד בעולם רווי במסרים מיניים, שרואה הרבה גברים פחות טובים וחכמים סביבו שקוצרים הצלחה בעוד שהם נשארים לבד.

הבעיה שלעיתים המוצר המוגמר של אלפי סדנאות הפיתוי ותעשיית מיליארד דולר שנוצרה היא גברים , רובוטיים, מניפולטיביים כלפי נשים וכלפי עצמם שפוגעים בהרבה נשים בדרך "להצלחה". וגם כשהם מצליחים אם נשים לעיתים זה מגיע עם אטימות רגשית שלא מאפשרת יצירת קשר ארוך טווח ואינטימיות, שזה מה שבסופו של דבר רובם מחפשים.

מהיכרותי רבת השנים עם התחום הזה בארץ ובעולם ומניסיוני באימון של הרבה גברים ששאפו לקשר טוב יותר עם בנות המין השני הגעתי למספר תובנות שלדעתי מאפשרות להצליח עם נשים ללא מניפולציות , התפשרות מוסרית או סכנת פגיעה בבן אדם רגיש אחר.

אני רוצה לפרוס תובנות אלו כאן:

1 הדגשת המשחק הפנימי

טיילר דרדון (Owen Cook), שם כינוי לאחד מאומני הפיתוי המפורסמים והמצליחים ביותר עד היום החדיר לשוק בסדנת ה"BLUEPRINT  " שלו את מה שקרה לו "משחק פנימי".

משחק פנימי בניגוד ל"משחק חיצוני" אינו מתמקד במה להגיד, מתי להגיד ואיך להגיד, אלה במצב הרגשי, בתחושה הפנימית של הגבר שיוזם אינטראקציה חיזורית.

לדעתו (ולדעתי) גבר שהמשחק הפנימי שלו חזק, כלומר גבר שניגש לאשה ומרגיש בפנים באמת ובתמים שהוא הדבר הכי טוב שיכול לקרות לבחורה הזאת , יצליח אתה כמעט בלי תלות במה יומר ואיך יומר זאת.

גישה זאת הדומה לגישת ה  BEING בקואצ'ינג היא עמדת מפתח. הבעיה היא שלא כל כך קל להרגיש מול בחורה זרה ומושכת שאתה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לה, במיוחד אם יש סביבך גברים לא פחות עשירים, גבוהים, יפים וחכמים.

לא די בסוג של אוטוסוגסטיה או הפנוט עצמי כדי להאמין בעצמך, וגם אם שיטות כאלו יכולות לעבוד באינטראקציה ראשונית, ברגע שההכרות נעשית טבעית יותר , המניפולציה העצמית שהפכה למניפולציה על אחר מתגלה והמפגש עלול להסתיים במפח נפש לשני הצדדים.

הכלים שעבדו עם המתאמנים שלי היו כלים שלו עסקו בזיוף אישיות מושכת או חיבור שטחי לחלק המושך בך אלה ביצירת אישיות מושכת.

רוב הגברים שפנו סבלו מחוסר יכולת לבטא את הגבריות האוטנטית שלהם במפגש עם נשים.

כמובן שבמפגש עם נשים הגבר עובר דרך מספר תחנות שאומני פיתוי דוגמת "מיסטרי" מתארים החל משלב ההכרות הראשונית, יצירת משיכה , יצירת נוחות, יזמת מגע, בידוד ומין, כל שבלב דורש מיומנות מיוחדת ונפרדת, לדעתי יש עניין במיומנות ותקשורת וכלים "לעבור" את השלבים האלה בהצלחה. אבל בסוף היום , מיומנות "פיתוי" אולי מורידות את רמת החרדה אבל מרגע מסוים הופכות בקלות למסכה שמסתירה את מי שאתה ולא מאפשרות התקרבות אמתית.

לנשים יש בדרך כלל אינטליגנציה רגשית מפותחת והם קוראות את ה"משחק", ובמיוחד אותן הנשים שאתה מחפש, שהן אינטליגנטיות, רגישות ומחוברות לנשיות שלהן.

הנחת היסוד שלי המושתת על תפישות רוחניות דוגמת טנטרה, קבלה, פילוסופיה חיובית ופסיכולוגיה יונגיאנית היא שגבריות ונשיות הם תדרי אנרגיה או איכויות מובנות, ככל שאנרגיה הזאת חזקה יותר אצלך תהיה לנשים (שמכילות את הקוטביות ההפוכה )  משיכה יותר גדולה אליך.

המסכנה היא שהדרך למשוך נשים היא להיות גברי יותר.

יתכן ותאמר שיש בזה  זיוף שאתה זה מי שאתה ואתה לא הולך לשים גורמט ולהצמיח שערות על החזה כדי שבחורות יסתכלו אליך.

ובכלל להיות משהו שאתה לו, זה לא  לעניין, אפילו אם זה ישיג לך מין או אפילו זוגיות.

אני אומר, שאם אתה לא חווה הצלחה עם נשים יש סיכוי סביר שהגבריות שלך צומצמה, סורסה או לא התגלתה עדין. להחזיר לעצמך את הקשר אתה , לא רק יגרום לך להצליח עם המין השני, אלה ישפר את היכולות שלך בכל התחומים והיפוך אותך לאדם שלם יותר.

מה היא גבריות  במאה ה 21 ? – צייד ממוטות OUT סטארט אפ IN

לפני שנדבר על איך מעוררים את הגבריות אני רוצה להגיד בכמה מילים מהי גבריות בעניי.

לפני שאתחיל אני רוצה להתנצל מראש עם הדברים שאני כותב כאן ישמעו סטראוטיפיים, גבריות ונשיות הן חלוקות גסות, ולכל גבר גבר צעיר ואלגנטי עושה תנועת כישוף בידיוולאשה יש צדדים גבריים ונשיים, הפילוסופים היוונים קראו למרכבים האלו אנימוס ואנימה (הגבר והאישה הפנימית) שנמצאים לדעתם (אפלטון) בכל גבר בכל אישה, לרוב הגבר הפנימי יותר מפותח בגבר האישה הפנימית יותר מפותחת באשה, לדעת אפלטון בכל קשר זוגי נוצר חיבור בן החלק הגברי בגבר והחלק הנשי באשה, או במקרים שבהם האישה גברית יותר מהגבר בן החלק הגברי באשה והחלק הנשי בגבר , קצת כמו בבתים "פולניים" בהם הגבר עומד זקוף מתחת לשולחן ואומר מה שבא לו כל עוד זה בדיוק מה שאשתו מרשה לו להגיד.

מבחינה ביולוגית הגיוני שכדי להגדיל את סיכויי ההישרדות של המין האנושי, חילק הטבע תפקידם והתמקצעות למינים השונים. גברים חזקים וגדולים יותר לאפשר הגנה והצלחה בצייד " בעוד שלנשים מערכת חיסונית חזקה  יותר שמפשרת להזין תינוק ולשרוד לידות. כמובן שגם האינטליגנציות השונות אצל נשים וגברים התפתחו ברמה שונה. אישה הייתה צריכה להיות קשובה לצרכי תינוק ולדאוג למרקם החברתי שבטי בעוד שהגבר היה צריך לדעת לנהל מסעות צייד ולבנות אוהל השבט.

מבחינה רוחנית הכוח הגברי נתפס ככוח שמתגבר והוא קשור בכווץ, מיקוד וצמצום, בדומה לצינור מים שלוחצים על פיו והזרם הופך לעז יותר, בעוד שהכוח הנשי הוא כוח מתרחב, מתפשט ומתפזר. בדומה לזרם ממטרה שמשקה קרקע רחבה.

באימון אישי פראקטלי יש כמה וכמה מפות שמחלקות את הנשי והגברי ובהם מפת הצ'קרות ,הספירות בעץ החיים, ינג וינג, הגישה הטנטרית והגישה היונגיאנית העוסקת בארכיטיפים.

מעניין שבשפה העברית "גבר" זה מלשון התגברות ו"אשה" מלשון אש… שמסל התפשטות , תנועה וחיים.

סופר מעניין אך פרובוקטיבי שעסק לעומק בנושא הוא "דיוד דידה" שבספרו המפורסם "דרך גבר" מתאר את הכוח הגברי לעומת זה הנשי. ספר זה מקומם חלק מהאנשים ובמיוחד נשים מהמתרס הפמיניסטי בגלל היותו בוטה ומוקצן מידי. אבל הרעיון הבסיסי שלו נכון לדעתי.

דיוד דידה טוען שגבריות ונשיות עוברות דרך שלשה שלבים של התפתחות.

הגבר והאישה בשלב הראשון מיצגים גבריות סטראוטיפית חברתית דוגמתו היא עקרת הבית והמאצ'ו, לאחריו בחברה שלנו קימת גבריות ונשיות ליברלית שבה גברים מתחברים לנשיות שלהם ונשית מתחברות לגבריות שלהן.(לטענתו המהפכה לשחרור האישה שחררה את הגבריות בנשים והמפכה לשחרור הגבר אפשרה לגברים להיות נשיים)

ולבסוף בשלב ההתפתחות השלמה הגבר מגלה את שורש הגבריות האמתית, שהיא שאיפה למשמעות וחיים מתוך מטרה גדולה, בעוד שהאישה מגלה את שורש הנשיות האמתית  שהיא חתירה לביטוי מלא של זרימת החיים על כל הצבעוניות , גיוון וקסם שלה.

בעבר העברתי סדנאות "וירה" שהם סדנאות גבריות המבוססות על מסורות טנטריות, ושמטרתן לפתח גבריות כמו שהיא מתבטאת בצ'קרות השונות. הצ'קרה הראשונה לדוגמה מבטאת גברות ארצית ומעשית , עקשנות עוצמה פיזית, כוח התמדה ופשטות ,הגיבור הרקולס, שמשון הגיבור ורב אלוף לשעבר רפאל איתן מיצגים גבריות כזאת.

הגבריות של הצ'קרה השנייה היא גבריות של הפעלת רגשות, חתירה לתענוג ,יכולת אומנותית וקסם אישי, דון גו'אן ודיוד בואי הם דוגמאות לגברים כאלה.

גבריות בצ'קרה השלישית היא גבריות מהסוג של אבירי השולחן העגול, והסמוראים, גבריות כזאת מדגישה כבוד, אומץ, שרות של מטרה אצילית וחיים על פי ערכים גבוהים. אל סיד, אבירי השלחן העגול וארגואן "משר הטבעות:" ממחישים גבריות בצ'קרה הזאת.

צ'קרת הלב קשורה באהבה לא מותנת, שרות לא אנוכי, מוכנות להקריב למען האחר, אלטרואיזם ותקווה.

גברים על צ'קרת הלב הם אנשים כמו גנדי,  ישו, הקדוש פרנסיסקוס מאסיסי ודמותו הספרותית של רבי עקיבא (ואהבת לרעך כמוך).

3 הצ'קרות הגבוהות מייצגות רמות תודעה שמימיות ונשגבות, ההסבר עליהן הוא מעבר להיקף המאמר הזה.

אז איך מפתחים גבריות בוגרת ומודעת אך עוצמתית וכובשת?

כמובן שאילו יכולתי לשלוח את המתאמנים שלי לסיירת מטכ"ל או לטיפול פסיכולוגי של 10שנים לשחרור חסימות ילדות הם היו מפתחים גבריות לרמה מסוימת.

ולמרות שאני ממליץ לכל גבל לעסוק באומנות לחימה, ספורט השיגי או השגת מטרה הגדולה ממנו. שיטות כאלה מסורבלות ולוקחות שנים ארוכות.

הדרך שאני מצאתי שימושית ביותר לשיפור מהיר ביכולת המשיכה של מתאמנים וברמת הגבריות שלהם היא לזהות את הגבריות הטבעית שלהם ,שבדרך כלל חסומה (או אחרת היו מצליחים עם נשים).

כשאני מזהה מה הגבריות הטבעית של אותו מתאמן אני עוסק בלעורר את הגבריות שלו ולא בלפתח אותה.

תהליך כזה הוא קצר בהרבה מפיתוח גבריות מאפס אבל בעל עומק ותוצאותיו יציבות בנגוד לשיטות פיתוי שעוסקות בזיוף או חיקוי התנהגות גבריות של אנשים אחרים.

בשלב בראשון יש לזהות את הגבריות הטבעית של הגבר.

הפסיכולוג קארל גוסטב יונג שימש לי לעזר רב במחקריו וכן החוקר ג'וזף קמבל בהצגתו הבשלה של :מסע הגיבור.

יונג חקר תרביות רבות שהיו מנותקות וזרות אחת מהשנייה וראה שבכולן הופיעו ארבעה ארכיטיפים מרכזיים של גבריות ובמקביל הופיעו לעיתים  ארבעה  ארכיטיפים  נשיים שהלמו אותם.

4 הארכיטיפים הגבריים הם מלך, לוחם , קוסם ומאהב.

4 הארכיטיפיים הנשיים המקבילים הם אימא, בתולה, מפתה, אם שבטית (מכשפה)

באימוני עזרתי למתאמנים לזהות את הארכיטיפ הדומיננטי שלהם ולעורר אותו, כך שיבטאו גבריות שמרגישה להם טבעית וממגנטת נשים שהולמות אותה.

איך לעורר ארכיטיפים גבריים שונים?

השלב הראשון הוא ללמד ולהבין מהם הארכיטיפים השונים

בשלב השני יש צורך לאבחן מהו הארכיטיפ הטבעי או הדומיננטי שלך.

בשלב השלישי צריך למצאו דרכים פנימיות וחיצוניות להתחבר ולבטא את הארכיטיפ הזה בחיים ובמיוחד במפגש עם נשים.

אני חושב לכתוב מאמר מיוחד בנושא הארכיטיפים ובוא לשים מעין מבחן עצמי וטיפים לאינטגרציה עם הארכיטיפ הדומיננטי שלך.

אני רוצה לציין שעוררות הארכיטיפ הטבעי שלך היא הדרך המהירה ביותר למשוך ולהצליח רומנטית עם טיפוסים ספציפיים של נשים (המייצגות ארכיטיפ נשי הולם) , ניתן לעורר ארכיטיפים אחרים בתוכנו , אדם עולם ומלואו ובכולנו קיימים כל הארכיטיפים , הפעלה של ארכיטיפים אחרים תאפשר לך למשוך קבוצות אחרות של נשים. אבל כמובן ייקח לך יותר זמן ומאמץ להתחבר ולבטא את הארכיטיפים האלו.

עם זאת, במקרה שאהבת חייך נמשכת לארכיטיפ גברי שאינו הארכיטיפ הדומיננטי זה שווה, ובכלל מומלץ לעורר את כל הארכיטיפים כדי לפתח אישיות שלמה והרמונית.

2 השיטה הקארמית – אתה קוצר את מה שאתה זורע ולמה בעצם היא הולמת לשיטתו של זוכה פרס נובל בפיזיקה

המיסטיקה היהודית ובמיוחד הבעל שם טוב והארי מדברים על עקרון מרכזי במתנהלות העולם בשם "מידה כנגד מידה" , עקרון זה מופיע בספרות המזרח כמו לדוגמה "בבבהווגיטה" כרעיון הקארמה, שמשמעותו שהפעולות שאנו עושים שותלות מעין זרעים בתת המודע שלנו שמבשילים לאחר עיקוב כחוויית חיים ההולמת לפעולה. פעולה חיובית ומיטבה תוליד חווית חיים חיובית ומהנה ופעולה הרסנית ופוגעת תוביל לחוויית חיים שלילית ומלאת כאב.

בבודהיזם מושג הקארמה הגיע לפיתוחו המושלם כאשר חובר למושג ה"ריקות" .

מושג הריקות הוא רעיון עמוק וחובק כל, אבל על קצה המזלג, הוא גורס שכל האובייקטים במציאות לא ניחנו במהות אובייקטיבית וקבועה. אותו חבר שאתמול היה האדם הקרוב אליך ביותר יכול מחר להפוך לאויב, אותו הבית שנראה לך נפלא הוא יכול מחר לעצבן ולהפך עזרה במצב צרה לפעמים מגיעה מהאדם האחרון שחשבת שירצה לעזור לך. בבודהיזם הקארמה קובעת כיצד אובייקט כל שהו יתפקד בעולמך.  יש משל זן שאומר, אישה יפה – למאהב מקור תענוג, לנזיר מכשול והסחה, לזאב ארוחה דשנה. האישה היא אותה אישה, אבל יצורים שונים חווים אותה אחרת בהתאם לקארמה שלהם.

למידע על ריקות אתם מוזמנים לבדוק את הלינק הזה.

בבודהיזם ,בהינדואיזם וגם ביהדות צבירת קארמה טובה , או בשמה היהודי מצוות ומעשים טובים הי חזות הכל והמפתח לכל ההצלחות.

משמעות מידה כנגד מידה היא בפשטנות שכל מה שאנו עושים חוזר אלינו , ולמרות האשליה שקיימים רעים שטוב להם וצדיקים ורע להם, רשעים שטוב להם נהנים מטוב שעשו בעבר וצדיקים שרע להם סובלים מרע שעושים בעבר.

יכול להיות שמה שאני אומר כאן נשמע כמו מטפיזיקה או משהו שהיה יותר מידי נוח למנהגי הדתות שנאמין בו. בדת רציונלית כמו הבודהיזם  מודים שהשכר ועונש זה עיקרון שלא ניתן להוכחה שכלית.  אבל כן ניתן לבדיקה אישית בחיים, אם תבינו את חוקי הקארמה, ותיישמו בחייכם טוענים מורים בודהיסטים שפשוט תראו את השינוי באופן ברור. מקור ידע מצוין בנושא ניתן למצוא בלינקים הבאים וברב המכר "להב היהלום". גם ביהדות מדברים על "מעשר כדי שתתעשר" .

למתאמנים אני מציע "ניהול קארמי רציונלי" כחלק מעבודת האימון. העיקרון המרכזי בניהול קארמי הוא לעזור למישהו אחר להשיג את מה שאתה רוצה. מבחינה מיסטית זה יגרום לך לקבל עזרה דומה, במיוחד אם יבוצע בשמחה ובלי לצפות לתמורה. מבחינה חברתית זה יצור סביבה שתתמוך בך .ומבחינה פסיכולוגית זה יעזור לך להבין בעצמך איך לעשות את הדברים יותר טוב.

בגמרא כתוב ..מכל מלמדי השכלתי ומתלמדי אף יותר.

מצאתי שזה נכון בעסקים , זה נכון בחיזור  וזה נכון כנראה בכמעט כל דבר.

הפיזיקאי וזוכה פרס הנובל פרופסור ריצ'ארד פיימן ,גילה עיקרון זה ותיאר אותו במה שידוע כשיטת פיימן.

שיטת פיימן מורכבת מארבעה חלקים:

1 לבחור נושא וללמוד אותו

2 לנסות להסביר אותו למשהו מתחיל

3 לראות מה החורים שיש בהסבר שיצרת , איפה לא הצלחת להעביר את הרעיון

4 לחבר את הרעיון לעולם התוכן של האדם השני דרך אנלוגיות והפשטות.

בתחום האימון להצלחה עם נשים זה מאוד פשוט, מצא משיהו שתקוע יותר ממך ואמן אותו להצליח.

כך אולי נושא ספציפי שאתה מתקשה בו כמו לגשת לבחורה או ליצור שיחה קולחת, ולמד משהו אחר לעשות את זה. תגלה אולי שכשאתה מסתכל על נושא מנקודת מבט של מורה, מתעורר בך הידע שלו היה מופיע בנקודת מבט אחרת.

זה נשמע שרלטני, איך אפשר ללמד משהו משהו שאתה לא יודע היטב… מניסיוני אנשים שנמצאים בפסגה של תחום מסוים הם לפעמים מורים גרועים, במיוחד עם היכולות שלהם התפתחו באופן טבעי.

מורים לאנגלית שאנגלית היא שפת האם שלהם לעיתים  מלמדים אנגלית פחות טוב , הם מעולם לא עברו את השלבים הרבים שכרוכים בלימוד שפה באופן מודע. גם אנשים שלמדו משהו והגיעו רחוק בו , בדרך כלל התרחקו מאוד מהמקום בו אתה נמצא ולכן משהו שרק אתמול הצליח במשהו שעתה נאבק אתו היום יוכל לעיתים לעזור לך יותר, הידע שלו רענן יותר והוא עדין זוכר היטב את המקום שאתה נמצא בו עכשיו.

אז חפש משהו שתקוע קצת יותר ממך ועזור לו להצליח… תראה שתתקדם הרבה יותר מהר.

3 לעורר את הענק בתוכך 

מושג זה שהוטבע על ידי אנטוני רובינס יכול להיות כלי נפלא להצלחה מהירה.

לכולנו יש מצבי גדלות ומצבי קטנות. בעולם ה"פיק אפ" יקרה למצבי הגדלות "אפ טיים" אבל מושג זה מטעה לדעתי. אפ טיים מיצג בדרך כלל מצב של אנרגיה גבוהה ומוחצנות, מצב זה אומנם מתאים למועדונים רועשים ומצבים מסוימים אחרים אבל לא בהכרח בסביבה רגועה כמו בתי קפה או פסטיבלי טבע.

הייתי רוצה להחליף את המילה במצבי "גדלות", זה מצב שהטוב שבך יוצא החוצה ואתה מרגיש ביטחון עצמי וזרימה , מצבי גדלות יכולים להיות רגועים מאוד ושלבים ולא קשורים ברמת האנרגיה הגופנית שלך.

יש מדיטציות מצוינות והנחיות מודרכות לעורר את מצבי הגדלות הפנימיים שלך.

וניתן אפילו לתכנת אותם מראש.

רוס ג'פריס , אנטוני רובינס והמהפנט דיוד שניידר מציעים תרגילי דמיון מודרך מצוינים בנושא.

תרגילים שאני מאוד אוהב לעורר את הביטחון העצמי והעוצמה הפנימית:

1 לפני הגעה לסיטואציה שאתה עומד להיות בה דוגמת דייט, הרגע ,כך נשימה עמוקה ועצום עיניים, ראה את הסיטואציה בדמיונך אלה שדמיין את עצמך ענק וקורן, וראה את הבחורה מגיבה אליך בעניין רב. סיים בלהרגיש כמה טוב יהיה להצליח בסיטואציה ואז אפשר לעצמך לחזור למודעות רגילה בטבעיות.

אם יש לך התנגדות פנימית או קושי להאמין שאתה יכול לתפקד כמו בסרט המנטלי, צור סרט מנטלי שמגלה את מקסימום היכולת הגדולה שאתה מאמי כרגע שאתה מסוגל לה, עם הזמן תוכל לדמיין את עצמך מוצלח יותר ויותר וכך גם יהיה.

2 הזכר בזמן שהיית בו במיטבך , חשוב היית הרגשתך, מה ראית, מה שמעת, מה חשת, באיזה קצב נשמת, איך ,עמדת, הלכת, ישבת…

כשתתחיל להרגיש כמו שהיית אז, תתרכז ברגשה הזאת ותתחיל להגביר אותה, יותר ויותר. כשתרגיש שאתה ממש בשיא החוויה, צור איזה עוגן זיכרון לחוויה הזאת, דוגמת תנועה מיוחדת עם האצבעות, או צירוף מילים שמתאר בשבילך את החוויה הזאת ומקושר אליה.

כשאתה רוצה להיות במטבח הפעל את העוגן שלך. או חזור על השלבים הקודמים במקרה הצורך. יש להתאמן בשיטה זאת מספר פעמים כדי להגיע לאפקטיביות, העוגן מתחזק לאחר 3 -4 שימושים.

4 למצוא את הביצה שלך

"הדרך הטובה ביותר לשכנע כריש שהו אפס זה לבחון אותו בתחרות ריצה עם יצורי יבשה…"

לא כולנו "אומני משיכה" אוניברסליים אבל יש סביבה שבא מי שאנחנו יכולים לבו לביטוי בצורה טובה יותר.

הרבה פעמים טוב למצוא בריכה בטוחה ללמד לשחות ואז לצאת לים הגדול…(לעיתים נמצא כל שאנו מחפשים כבר בבריכה ולא נזדקק לצאת לים)

יכול להיות שאתה טופוס של פסטיבלים רוחניים, של בתי קפה אירופיים , של ערבי הקראת שירה או של מסיבות טראנס, מצא את הסביבה הנכונה שלך.

אפילו עדיך להתמקד במקום או שתיים שיש בו נשים מתאימות, ולא אליהם באופן קבוע ,כך שתרגיש בם נוח , צור קשר חברתי טוב עם הקבועים שם נשים וגברים, ויהיה לך ביצה נהדרת לפגוש בו צפרדעיות לטעמך.

יש שיראו זאת כרמאות, כאילו אתה לומד לנסוע עם אופניים עם גלגלי עזר. באימון אישי ישנם שתי גישות , אחת מדגישה תהליך (BEING  ) והניה מדגישה עשיה (DOING  ), הגישה השנייה סוברת שהדרך להצלחה היא "הצלחה". הצלחות קטנות בסביבה תומכת מעלה את הביטחון העצמי ויכולה לקדם אותך להצליח במקומות אחרים.

מניסיוני סדנאות אושו, דוגמת "מדיטציית אום" הן מקום טוב להתחיל בו, בניגוד לשם הבומבסטי, מדובר בתהליך דינמי שבו 12 שלבים שמבאים לידי ביטוי חלקים שונים של האישיות הגלויה והנסתרת, כמו החלק המיני, החלק המטורף , החלק הכועס וכו… תהליכים כאלה משחררים מטענים רגשיים ועקבות,  מאפשרים ביטוי עצמי ויוצרים אווירה טובה להכרות.

5 שפר את הדימוי העצמי המיני שלך

לגברים רבים תחושה שהם לא מספיק טובים או מספקים במיטה. לחלקם גם תחושה שגופם או איבר מינם לא מספיק טוב בכל מיני אופנים.

ברור שהצלחה רומנטית ובמיוחד בהקשר המיני דורשת דימוי גופני ומיני חיובי. גבר שהמפגש המיני מאיים או משפיל בשבילו יעשה הרבה דברים באופן תת מודע כדי לחבל בהצלחתו.

לכן מאוד חשוב לדימוי המיני יהיה חיובי וגבוה. גבר שמרגיש שהו יכול לספק כול אישה מבחינה מינית ישדר את זה ונשים ימשכו אליו יותר.

כדי לשפר את המיוניות המיניות ומיומנות המגע בכלל אני מציע לתלמידי ללמוד עיסוי. כמעט כל סוגי העיסוי יעשו פלאות בשלב המגע והמיניות. באופן ספציפי אמליץ על סוגי עיסוי טנטריים. לעיסוי טנטרי יצא במקומות מסוימים שם רע, משהו הקרוב לזנות. אבל שורשיו של העיסוי הזה ברפואה הודית ובפולחנים דתיים ורוחניים רבי עוצמה.

לאשה יש מערכת מינית משוכללת בהרבה מאשר לגבר והיא מסוגלת ללא פחות מ 7 סוגי אורגזמה. עיסוי טנטרי הממוקד באיבר המין הנשי (עיסוי יוני) מאפשר לנשים לחוות את האורגזמות העמוקות יותר שהן לא מסוגלות אליהן במגע מיני רגיל (אלה אם גבר מיומן מאוד) , רוב הנשים במערב מקירות סוג אחד של אורגזמה , אורגזמת הדדגן שהו אולי האורגזמה החשה ביותר שלהן, ורבות לא חוות אורגזמה בכלל (למרות שהן מזיפות לפעמים) לימוד של סוגי עיסוי כאלה יעשה המון טוב לביטחון העצמי והמיני שלך עם נשים והוא סוג של שליחות למען המין הנשי.

יש מספר קלטות מומלצות דוגמת WHITE TIGER TANTRA  ,    קלטת של מורת הטנטרה חנה כץ , קלטת הנשימה הטנטרית של רפיק קמחי, וקלטת שאני הוצאתי. נושא זה עדיף ללמוד מקלטת או קורס חיי מאשר מספר.

יש אוסף גדול של תרגולים בטנטרה וקונג פו מיני שיכולים לפתור כל בעיה של שפיכה מוקדמת או אין אונות ולהביא אותך ליכולת מינית גבוהה. היפה בתרגילים אלו זה שה ברובם לא דורשים בת זוג, כך שגם אם אתה בתול אתה יכול להתחיל את חייך המינים עם יכולות שגברים אחרים לא מגיעים אליהם לאחר שנים.

הספר הראשון להתחיל אתו לחקור את הנושא הוא ה"גבר הרב אורגזמי" של מנטק צ’יה. יש היום הצע גדול  של מידע וסדנאות בנושא.

לסיכום

גברים רבים רואים הצלחה עם נשים כמסע לסיפוק עצמי שבו הצד השני הוא יעד צבאי לכיבוש. גישה כזאת יוצרת פרוד ובדרך כלל  מביאה לפגיעה באחרים ולחוסר סיפוק לאורך זמן, גם במקרים של "הצלחה".

אומנות החיזור בעניי מציעה מרחב גדול להתפתחות אישית ולמודעות, בדיוק כמו שאתה רוצה להיות  גבר כובש ושרמנטי שמסוגל להיפגש אם נשים באופן מקסים ומספק , גם נשים רוצות שתהיה כזה. חסרים גברים איכותיים ומודעים ,שמבינים נשים ויכולים לספק אותם רגשית רוחנית וגופנית.

המאמר נועד לעזור לך להיות גבר שלם ומאוזן, שמחובר לעוצמה שלו , נשים נמשכות מניסיוני באופן טבעי לגברים כאלה. גברים כאלה מניסיוני מגלים עומק ביחסם לנשים והם אינם מתמכרים לסיפוק גופני והכרות שטחית עם נשים רבות. כשתראה מעבר למשיכה הגופנית תגלה שאשה בעלת מודעות היא דלת לעולם מופלא של חוכמה וחיות שאין לנו הגברים גישה אליה בלעדיהם.

אתה אולי תגלה שהסיפוק שלך והמשיכה שלך לאשה מסוימת לא קשורים להתאמתה של האישה לסטנדרטים של מגזינים אופנה או למשיכה הביולוגית הראשונית שלך אליה. בסופו של דבר המטרה במפגש עם נשים היא להיות מאושר לא לשבור שאים אולימפיים או להוכיח משהו למישהו. אושר לאורך זמן מושג מקשר שיש בו עומק וחיבור שמתעלה מעל היצר וצרכי הגוף. לצערי התרבות המערבית מביאה נשים רבות להשתמש במיניות כדי להשיג כמעט כל דבר. תרבות כזאת מנתקת אותן מהאנרגיה הנשית האותנטית . הן לומדות לתפוס את עצמן כחפץ מיני ולהשתמש בזה כדי להשיג דברים מגברים. תחפש נשים שהתפתחו מעבר לרמה הזאת , נשים כאלה לא יחפצו אותך, כך שאיתם תוכל להצליח איתם בלי להיות מיליונר, ללבוש חליפות או לנהוג בפררי. נשים כאלה בדרך כלל לא נמצאות כל היום המספרה ונראות כאלו באו מטלנובלה. אבל באמת מניסיוני סיכויך למגש מספק איתן גבוהה בהרבה.

 

 

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

פוסטים נוספים

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות
הרס עצמי

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות וכיצד הם מתבטאים במיתוס גן העדן 

פוסט על מקרה טיפולי על מנגנוני הגנה רגשיים והרס עצמי, פצעי הליבה הרגשיים והקשר לטעות הרוחנית הגדולה ביותר של האנושות שמגולמת בספר בראשית. טעות שעל פי קארל יונג מייצגת את אחד הקומפלקסים המורכבים של תת המודע הקולקטיבי של האנושות.

המשך קריאה »
ארכיטיפים של משיכה בטיפול זוגי תמונת המחשה
ארכיטיפים יונגיאנים

טיפול זוגי ומשיכה בן ארכיטיפים

  5 סוגי משיכה המשפיעים על הזוגיות שלכם ואיך לשפר אותם דרך טיפול זוגי.

אחד הסודות הגדולים ביותר היא מה מעורר משיכה, מדובר בדבר חמקמק, כן יש למשיכה מרכיב פיזיולוגי ופיזי ברור, אבל יש במשיכה גם רובד עמוק יותר.

המשך קריאה »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

רוצה להיות מטפל-על המשלב רוחניות עם כלים פסיכולוגיים מבוססים?

קורס טיפול טראנספרסונלי בדרך מסע הגיבור נפתח בקרוב

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

דילוג לתוכן