לפגוש את האלה, לראות את האל

לפגוש את האלה לראות את האל

סדנת הכרויות חוויתית, רוחנית טרנספורמטיבית למי שרוצה למצוא אהבה וגם בדרך את עצמו ואת האלוהי…

“אנחנו חושבים שאנחנו יוצאים לחפש בן זוג שיעשה אותנו מאושרים, אבל זה לא נכון! אנו מחפשים בן זוג שירגיש לנו מוכר, וזה בדרך כלל דבר מאוד שונה!” (אלן דה בוטון)

נגן וידאו

הסדנה היא תהליך חוויתי, רוחני אינטראקטיבי בה נשים וגברים נפגשים, יוצרים אינטראקציה, מקבלים שיקופים, לומדים תקשורת חדשה, הסתכלות חדשה והתחברות חדשה ומתוכן מכוונים את "מצפן הזוגיות", מגלים את עומק הגבריות והנשיות הפנימי שלהם ופוגשים את האלוקי אחד דרך השני.

אם בא לך פגישה מרגשת עם בני המין השני ממקום מעצים, מעשיר וכיפי...אתה חייב להיות פה!

3 העקרונות המרכזיים לפריצת דרך בזוגיות

 

  1. לתקן ולשחרר את דפוסי האהבה שנצרבו בנו בילדות, כך שנפסיק לשחזר ולנסות לרפא את מערכות היחסים שלנו מהילדות באמצעות בן\בת הזוג העכשיו שלנו.
  2. לפגוש את הזהות המינית המשלימה שלך (אנימוס ואנימה).  לכל אדם יש גבר ואישה פנימית, ככל שבן זוג מהדהד עם החלק הגברי הפנימי באישה ולהיפך כך תיהיה תחושת שלמות גדולה יותר איתו. אבל בשביל זה אנחנו צריכים לפגוש את החלקים האלה, לקבל אותם ולאהוב אותם בעצמנו.
  3. כל חיפוש זוגי הוא בשורשו חיפוש אחר האלוהי. לכן למעשה שום גוף או אופי ויהיו אלו יפים או נעימים ככל שיהיו אינם מספקים באמת. החיפוש האמיתי הוא אחר ה”אלה” וה”אל” הגדול. כשאנחנו יוצרים חיבור עם הכח הגברי והנשי הקוסמי, הכח הזה יכול להתבטא בשבילנו דרך בן\בת זוג. רק קשר שמקיים את המימד הזה יעמוד במבחן הזמן וימשיך לרגש ולספק. אישה ש”האלה הגדולה שורה בה” תבטא דרכה את כל הנשים בעולם. גבר ש”האל הגדול” ישרה עליו יוכל להכיל, לכוון ולאפשר את העונג, צבעוניות ועוצמה” שהאלה הגדולה” רוצה לבטא דרך אהובתו.