הרצאות של רן דרן

הרצאת הדגל: מסע הגיבור – הקוד הנצחי של ההצלחה

מרגישים שחיקה? איבדתם את ה"נשמה"? רוצים למצוא משמעות גדולה יותר בחייכם? אם כן מסע הגיבור נועד לכם!

הרצאה על הקוד הסודי להצלחה השזור בכל הסיפורים הגדולים של האנושות 

מסע הגיבור הוא תגלית אנתרופולוגיה, פסיכולוגית ורוחנית המראה שהתהליך שמייצר אנשים מצליחים בכל מקום, תקופה או תרבות הוא בדיוק אותו התהליך. שימוש בתהליך הזה יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון בחייך ובחיי הארגון שלך.

ההרצאה כוללת:

  • מהו מסע הגיבור בליווי דוגמאות מעניינות ועסיסיות מהיסטוריה, מיתולוגיה והמדיה החדשה

  • מה זה אומר להיות "הגיבור של חייך" ואיך להתחבר לעוצמות הגדולות של תת-המודע

  • כיצד להפוך את חייך להרפתקה מרגשת ולמצוא משמעות, ייעוד ומוטיבציה בחיים.

המרצה

רן דרן הוא מנחה סדנאות, מרצה, מאמן לחיים ומורה רוחני. רן בוגר מדעי המחשב ואיש הייטק בעברו יצא לחיפוש רוחני בן יותר מעשרים שנה. הוא לקח חלק בחיפוש חובק עולם שהוביל לשנים של תרגול רוחני במנזרים ואשרמים, חיים עם שמאנים באמזונס, לימודי קבלה והכשרות מגוונות בטיפול וקואצ'ינג.

רן פיתח מודל אימוני מיוחד הקרוי אימון לחיים בדרך מסע הגיבור, שיטת אימון המבוססת על פסיכולוגיה יונגיאנית, עבודת תת-מודע ורוחניות אקלקטית. 

המלצות

אלינה לוי (רדיו ירושלים): "אחד הדברים המעניינים ביותר שלמדתי"

אורי אביטל (הרדיו החברתי הראשון): "מרתק!!! הייתי יכול להקשיב לך עוד שעתיים…"

ניתן להזמין כהרצאה או כסדנה תהליכית מרתקת להזמנה ומידע נוסף: רן דרן 050-739-3910

רן דרן – עלי בהרחבה

השכלה אקדמית:

M.A מדעי הדתות – אוניברסיטת תל אביב

B.A מדעי המחשב והשלמת פילוסופיה- המכללה האקדמית תל אביב יפו

רן הוא מרצה מרתק בעל סיפור חיים ייחודי והשכלה לא שגרתית. רן יצא לפני כעשרים שנה למסע רוחני חובק עולם, החל מחיים כנזיר במנזר בודהיסטי בתאילנד, חיים באשרמים ומרכזים רוחניים בהודו, תאילנד וארה”ב, חווית שמניות בג'ונגלים של פרו וברזיל ולימוד מעמיק של קבלה וחסידות. מסעו של רן הוא מסע תרפויטי באותה מידה שהוא מסע רוחני. מסע של פגישה עם התת-מודע ואזורי הצל באישיותו. מסע העובר בתהליכי ריפוי ומפגש עם טראומות ומכשולי חיים קשים. מסע ששילב חומרים פסיכדליים, היפנוזה ושיטות תרפיה רדיקליות ועבודת עומק של מודעות, חמלה ואהבה עצמית. מסעו של רן הוא גם מסע גיאוגרפי, אנתרופולוגי, ותרבותי. רן ביקר וחיי במקומות אקזוטיים ונדירים בכדור הארץ, חי בקהילות אלטרנטיביות מרתקות ופגש מספר גדול של אנשים מעניינים ומיוחדים, חלקם גם מפורסמים. לרן הכשרות אקדמיות מעמיקות במדעי הרוח ומדע מדויק וידע כללי עצום. רן עסק בצעירותו במשחק כתחביב ועבר הכשרות כמדריך תיירים וכמנחה סדנאות.

השילוב הזה הופך את רן למרצה מעמיק ומרתק, מצחיק, חם , מעורר מחשבה, מעורר הזדהות, קליל ורציני במידה הנכונה.

ניסיון

מרצה ומנחה סדנאות לאורך שנים  בארץ ובעולם.

מנחה בפסטיבלים ואירועים דוגמת זורבה, פשוט, בראשית מרואיין ברדיו קול החיים, רדיו ירושלים, והרדיו החברתי הראשון כותב מאמרים רבים וספרים שפורסמו בעיתונות הדיגיטלית, YNET ובאופן פרטי.

עלי בעיתונות:

כתבה בידיעות אחרונות

הרצאות לדוגמה

המלצות