בריאת מציאות וזימון מציאות

זימון ובריאת מציאות – הדרך הקלה הקשה ביותר למימוש והשגת מטרות

למה זימון מציאות הוא דבר שנראה מדהים בתאוריה אבל לא מצליח לרוב האנשים? קבלו תרגיל שגורם לבריאת מציאות לעבוד וגם יוצר ריפוי רגשי על הדרך.

זימון מציאות מוצג בסרטים כמו הסוד או בספריה של סנאיה רומאן, כמשהו פשוט שכל אחד יכול לעשות, למעשה רוב מי שמנסה לזמן מציאות או לברוא מציאות נכשל ומתייאש די מהר, ולרוב במקום להתקדם זה רק מגביר את תחושת הכישלון והאשמה.

 

לרוב הבעיה היא לא אצלכם או עם ההתמדה שלכם, רוב צורות הזימון המתוארות בספרים וסרטים פופולריים מתעלמות (לרוב בכוונה), מהבעיה המרכזית של זימון מציאות והוא שאנו צריכים להיות שלמים. 

למעשה כדי שזימון מציאות יעבוד אנו צרכים להיות שלמים עם הדבר שאנו רוצים, אבל למעשה אצל “אנשים מורכבים ופצועים” זה כמעט בלתי אפשרי, למעשה אם היה לנו רצון אחד פשוט למשהו, לא הינו צריכים זימון, היקום כבר היה מגשים לנו את זה אפילו בלי שזימנו.

 

אם אין לכם את מה שאתם רוצים כנראה שיש רצון אחר נסתר גדול יותר הסותר את הרצון הזה

למעשה תת המודע שלנו מזמן כל הזמן, הוא מיצר בקפדנות את האשליה ההיפנוטית הנקראת “מציאות אובייקטיבית” מתוך שכלול של סך הרצונות שלנו, ומיצר מערכת איזון פיצוי ביניהם.

 

כדי להגיע ליכולת זימון אפקטיבית בה: 

א. הדבר יגיע בקלות, 

ב. לא נפסיד אותו במהירות, 

ג. הוא לא יגיע עם “עליה וקוץ בה” ויתברר כקללה, 

ד. נרגיש סיפוק ממנו, 

עלינו לברר באופן עמוק “למה באמת אנו צריכים את זה”, ולראות אם הרצון הזה קיים בהרמוניה עם שאר הרצונות הפנימיים ומותאם לרצון קולקטיבי אלוהי.

 

כדי שבריאת מציאות תעבוד עלינו:

א. להיות שלמים עם הבקשה

ב. להאמין שזה מגיע לנו

ג. לרצות את הדבר באופן פיזי ורגשי כך שזה יופיע כדבר מוחשי לתת המודע.

ד. להאמין שזה יכול להתממש

ה. להאמין שזה הולך להתממש באמת או כבר ממומש עכשיו

 

כל עוד אנחנו חצויים, ומכורים לרווח רגשי או תחושת ביטחון או סימפתיה מהחוסר שלנו, אנו נחבל ביכולת הזימון.

כשחלק אחד יזמן החלק השני ירחיק, התדר הכפול שנוציא החוצה יתאבך ולא נשיג את הדבר.

 

אהבה עצמית המפתח.לזימון מוצלח**

המפתח לזימון מוצלח הוא אהבה עצמית. כל עוד אנו מרגישים אשמה, או לא אוהבים עצמינו מספיק, נרגיש לא נוח לקבל, לכן זימון אינו פתרון פלא או דבר קל לביצוע, אם זאת ההנחיות הבאות יכולות לעזור מאוד!

 

תרגיל זימון מציאות… שעובד

א. מה הדבר שהכי הייתם רוצים לזמן.

(אם מה שאתם רוצים נראה גדול מידי פרקו את הדבר הזה לחלקים קטנים או שלבים שאתם מאמינם שביכולתכם להשיג או להתקדם בהם בהדרגה, הביטחון והאמון בתהליך מגיע עם ההצלחה), חשבו על השלב הראשון או היעד הראשון, 

ב. מי תהיו אם תשיגו אותו?

ג. האם אתם רוצים במאה אחוז להיות האדם שיש לו את הדבר הזה?

ד. אם לא בדקו מה ההתנגדות? הפעילו אהבה וקבלה עצמית מול ההתנגדות, הסכימו לאהוב באופן מלא את מי שתיהיו אם תגשימו את הדבר.

ה. בדקו מה תפסידו במונחים של זכות לסימפטיה, צדקנות, תחושת צמצום רוחני וכה, אם תשיגו את היעד, דמינו את הפחד הגדול ביותר שלכם מהצלחה בתהליך מתגשם, הסכימו לראות שגם אם יתממש, אתם תיהיו בסדר, וזה יהיה עוד שלב גדילה הכרחי בדרך לאושר והעושר.

ו. חשבו על הרווח הפוטנצלי הרגשי שתקבלו מעמידה ביעד, באיזה אופנים חייכם ישתפרו, חוו ממש ברמת הגוף, את הרווח, הרגשו כיצד חייכם ישתפרו כשתצלחו בדבר, היציבה, תחושת הערך, תחושת הביטחון, החופש וכו.

ז. הפכו את חווית ההצלחה לתמונה מנטלית המיצגת את העתיד בו תצליחו, כיצד בסמלים תיצגו את מה שקיבלתם, את האפשרויות שזה יעניק, את מה שזה יעניק לכם ברמה הרגשית, חברתית וכו

ח. ראו את התמונה ועתה דמינו מעין סליל אנרגיה היוצא מאזור הפופיק, הסליל מסתובב וצובר עוד ועוד אנרגיה, והתמונה נעשית קורנת, בהירה, נוצצת, חיה וגדולה יותר, תנו לתחושת ההצלחה, ביטחון וכו שקשורים בתמונה לגדול בהתאם.

ברגע מסויים תרגישו שתמונה והכוונה שאיתה טעונה מספיק.

ט. הרגישו כיצד התמונה נעשית קלילה, מתחילה לעלות ולהפוך שקופה עד שהיא נעלמת ועוברת למימד הרוחני שם היא כבר מיצרת שינו ברמת השורש המהותי של המציאות.

י. בדקו עם עצמכם כמה פעמים עליכן לחזור על התהליך עד למימושו

יא. הרשו ליקום ולבורא המיטיב ליצר את המציאות הזאת באופן גמיש, היו פתוחים לשפע להגיע באופן מפתיע, מרגש, קליל, פשוט, נעים.

יב. פתחו את העיניים ועשו משהו מקרקע, כמו לשטוף כלים, לנגן או ללכת קצת בטבע.

הערות:

*פוסט על ניטרול חבלה והרס עצמי.

*ספר מומלץ על זימון של סנאיה רומאן

*רוצים לרכוש כלים מגוונים להתפתחות והצלחה ולעבור תהליך התפתחות שיכשיר אותכם לטיפול רגשי, בדקו את קורס המאמנים במסע הגיבור. 

רוצה לדעת את הארכיטיפ הדומיננטי שלך ולברר אם אימון במסע הגיבור יכול להביא לחייך פריצת דרך? מלא פרטים ונקבע שיחת ברור ואבחון של 20 ד ללא עלות!

פוסטים נוספים

חיזור גברי - איך לבנות ביטחון עצמי בגבריות שלך
ביטחון עצמי

ביטחון עצמי בחיזור לגברים

למה גברים צריכים לכבוש? למה כיבושים לא פותרים בעיית ביטחון עצמי? איך בונים ביטחון עצמי בגבריות שלך שנשאר, ולמה זה מאוד חשוב לזוגיות ארוכת טווח

Read More »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

הרשמו כאן לקבלת שאלון אבחון ארכיטיפ דומיננטי במתנה

דילוג לתוכן