חיזור לנשים עוצמתיות ומודעות

חיזור לנשים עוצמתיות ומודעות – איך למצוא גבר שיאפשר לך לחיות במלוא העוצמה בלי לברוח או להקטין אותך.

נשים רבות פונות אלי עם בעיה דומה, הגברים שהן פוגשות מרגישים להן כילדים רוחניים. הן פשוט לא מוצאות גבר ברמה שלהן.
אולי אפשר להגיד שזה מנגנון הגנה מול דחייה, אבל האמת שיש יותר נשים עוצמתיות ומודעות מגברים… מסיבות שאפרת בהערות.
די ללכת לשיעור רוחני ממוצע ולראות כמה נשים יש בו בהשוואה לגברים. אישה שהתעוררה, במיוחד בגיל מאוחר, עלולה לגלות שפשוט אין מספיק גברים בתדר שלה. יותר גרוע היא עלולה לגלות שהעוצמה שלה מפחידה ומכווצת גברים , היא עלולה לשאול האם העוצמות ומודעות שפיתחה דנה אותה לבדידות נצחית, כמו האמזונות שפרשו מגברים וחיו עם אחיותיהם ביער.
כשרוב הגברים סביבם נראים כילדים מגודלים תקועים רגשית ואלה שלא אטומים, כבדים, משעממים… ובמובנים רבים פחות גבריים מהן.
אפילו הרוחניקים למינהם כשקצת מנערים אותם מתגלים כחסרי עמוד שדרה, מזוייפים ולעיתים נשים בגוף גברי, מחוברים לצד הנשי על חשבון הגבריות.
במצבים כאלו אפילו ערסים, פועלים זרים ומנייקים נראים כמו אופציה נוצצת, נזירות נשמעת הגיונית ואהבת נשים כאופציה מבטיחה.
לערסים לפחות אין יומרה להיות משהו חוץ ממכונה גברית פשוטה, שלרוב מעריצה נשים כמוהן ובמקרה הרע מתאימה נשים כמוהן לתבנית הישנה המסורתית, דבר בעייתי אבל לפחות גלוי, לא מתיימר להיות ליברלי ופתוח למשא ומתן.

האם להתייאש?

במצב זה נשאלת השאלה מה עושים. האם לנצח נהיה אמהות לידים מגודלים או שנמצאים באיזה מקום גברים, מודעים ,מעצימים אוהבים וגם …גבריים
ובכן דבר ראשון יש תיקווה, אנו נמצאים בתקופת התפתחות מואצת, נשים יותר רגישות בבסיס שלהן ולכן קפצו למים ראשונות אבל הגברים מצתרפים בהדרגה, גם הגבריים שבהם. זה קורה לאט אבל קורה.
דבר שני גבריות רוחנית ומודעת היא לא דבר שנולדים איתו אלה בונים אותו, לנשים היה תמיד תפקיד של חונכות רוחניות בעת העתיקה, הדתות הפטריאכליות המונוטואסטיות פחדו מעוצמה נשית ואף נתנו לה מימדים שטניים, אם זאת אפילו ביהדות נאמר "אשה בונה אישה הורסת".
כלומר לנשים יש כוח משמעותי לעצב את בני זוגם… לא מה שאתן חושבות… כלומר להעיר ולחנך אותם…ממש לא. זה מה שהאמהות שלכן ניסו, האם זה הצליח?…למה תיכף אסביר.
נאמר עוד בגמרא" אין ישראל נגאלו אלה בשל נשים צדקניות," הנשים תמיד יותר מתקדמות ויש להן תפקיד קריטי בהתפתחות הגבר. עם זאת הדרך היחידה לשנות מישהו היא דוגמה אישית, סבלנות תקשורת חיובית, והבנת המניעים העמוקים מהם פועל. גבר שמבקרים וקוטלים אותו, לא יבין זאת כמשהו חיובי, הוא יפגע, יתנקם או יתרחק. גם אם תצליחו איך שהוא לשמור אותו איתכן, הגבריות שלו, לא תישאר שם. וזה חבל לכולם…ממש חבל!

איך למצוא גבר מודע?

האם את תמיד בוחרת בגבר הלא נכון, האם את מרגישה שגברים מודעים חזקים ורגישים נמצאים רק בסיפורים או אולי במוזאון?
גברים מודעים מסתובבים בינכן, למרות מה שתגידו אם אתן הגעתן להיות מי שאתן אז חייבים להיות מקבילים לכן מהצד השני. חשוב להבין איפה הגברים האלו נמצאים, אולי לא במקומות שאתן הולכות אליהם ולהיות נוכחות שם. בנוסף בידקו עם תת המודע שלכן בכלל מכוייל לגברים כאלו ונותן להם הזדמנות. אולי משהו בתוכנה שלכן עדיין מחקה מודל הורי דפוק או נורמות חברתיות להצלחה שאינם בהכרח הקריטריונים הרלוונטיים לכן. אולי אתן פגועות ומאוכזבות מהמין הגברי ברמה כזאת שתפרשו כל תקשורת גברית "תמימה" כמניפולציה.
כדי שגבר נכון יגיע אתן צריכות, להאמין, להסתכן, להיות פתוחות ולהיות פגיעות. כן זה קשה אבל אין דרך אחרת.
אנו בעידן בו האנרגיה הגברית חלשה מאוד, יותר קשה לפתוח גבריות חזקה מנשיות חזקה*.
גבר מתאים אינו בהכרח מאסטר מיני, מצליח, נאה, כמעט מואר וגדול מהחיים. הוא מישהו שמוכן לפגוש את הפגמים שלו באומץ וכנות, להיות פתוח פגיע ובתהליך התפתחות. מישהו שחטף כבר כמה חבטות מהחיים האלו, ואולי הוא עדיין קצת על הרצפה, אבל הוא מעיז לקום שוב ושוב.

איך ליצור גבר מודע?

אז אוקיי, גבר מודע, עוצמתי וגברי הוא דבר נדיר, יש הרבה נשים כאלה ביחס לגברים. אולי את לא זאת ששפר מזלה לזהות אותו ולכבוש את ליבו.
אבל יש הרבה גברים שמודעות הזאת בפוטנצייל שלהם. ואולי תפקידך שליחותך כאישה מודעת, וצינור של האלה, לחנוך, להעצים ולעורר אותו לאדם ולמאהב הגדול שהוא יכול להיות.
העצמה וטיפוח של גבר למודעות נראית כמשהו כפוי טובה, את תשקיעי ותשקיעי ובסוף שיהיה מוכן, את כבר תעזבי אותו מרוב תסכול של חבלי לידה או שהוא יעזוב אותך למישהי אחרת, בסוף היום להיות מורה של מישהו זה לא התכלית, כשהו יהפוך לשווה לך, הוא עלול להרגיש שעליו למצוא מישהי שלא זוכרת את ה"אני" הישן שלו.
המחשבות האלו נראות הגיוניות, אבל לא בהכרח נכונות. לגדל מישהו רוחנית זה קארמה טובה והיא תחזור אליך, את בכל מקרה נמצאת במצב של נתינה ומשרתת את האלה הגדולה, מה שתמיד טוב לעשות, ומעל הכל גדילה רוחנית היא כמו לידה מחדש, האני החדש הוא כמו חומר גמיש שיכול להתעצב ולהתאים לדמותך, כמו זוגות שמכירים בגיל צעיר מאוד וממש מתעצבים בהתאמה לשני.
רוב הנשים הלא מודעות, מצפות שגבר יהיה כזה מהמוכן, כשהוא לא כזה הן חושבות שסירוס ומניפולציה יעשו ממנו גבר. זה אף פעם לא קורה.

איך לבנות את הגברי בגבר שלך? – דבר ראשון תני לו לנצח ולהיות הגיבור שלך לפעמים

יתכן שאת הרבה יותר מוכשרת בעסקים, קבלת החלטות ומדיטציה מהגבר שלך… כדי שהוא יהפוך להיות מה שהוא יכול להיות הוא זקוק להערצה שלך, למקום לבטא את כוחו ולהרגיש שאת מאחוריו ב 100%.
פעם ניסו לברר את תפיקדה של רעמת האריה, וגזרו לו אותה. האריה איבד את ביטחונו ונכנס לדיכאון. מה לעשות גברים הם יצורים פשוטים, הם זקוקים להערצה שלך, להבנה שלך, לצורך שלך בו.
תני לו להיות גבר ויום אחד הוא יאפשר לך להיות אישה באמת. למעשה אם את אישה עוצמתית באמת אינה מפחדת לשחק קצת חלשה ונזקקת, לתת לגבר קצת מקום, המטרה אינה לחזור לתפקידים המסורתיים של גבר ואישה, או למעין מלחמת מינים, בה שניכם נאבקים על מי עליון. המטרה היא להעצים, קצת כמו שאמא שולחת את הילד לשלם לקופאי, למרות שהיא יכולה בעצמה.
ראי את זה כמשחק תפקידים, ברגע מסוים תצטרכי להכיר לו את העוצמה הגדולה שלך, את האלה, וכדי שהוא יעמוד בזה הוא צריך קצת כוח.

האם את בוחרת בגבר הלא נכון או מייצרת אותו?

עליו להבין שהדרך היחידה של גבר לקבל אותך באופן מספק הוא לחבר את ליבו למיניותו, וזה קשה ומפחיד. שעליו לגדול אל המיימד הטרנספרסונלי כדי לא ללכת לאיבוד בתוך עולמך.
אז הוא מסוגל להביא סוג של אינטגרציה בעולמך, להראות לך שכל החלקים הנפרדים שלך שכל אחד הוא ביטוי נפלא ועשיר, הם בעצם דבר אחד. שהכול מחובר. הוא יכול להראות לך את התמונה השלמה והמחוברת את יכולה לתת חיים וצבע לחלקי התמונה שלו. אבל זה תהליך הדרגתי.
לנשים בעבר היתה יכולת לשלוט אפילו באורגזמה הגברית, אישה הייתה מסוגלת דרך שליטה באנרגיה המינית שלה ושרירי הפות לעורר, לעצור או ולהביא לגמירה גברית כרצונה, בתאילנד ובמקומות אחרים הידע הטנטרי טאוסטי הזה עדיין קיים, אותן נשים שמבצעות להטוטים עם הפות שלהן למדו זאת ממסורת הקדשות שהיתה שם.
בעבר נשים קדושות ידעו לראות את "האל הגברי" בכל גבר, אפילו מבט אחד שלהן היה מספיק כדי לגרום לגבר לטרנספורמציה, לידן הוא היה מרגיש כגיבור על, ואז היה גם מתנהג כך.
אנו כולנו שחקנים, ציפיות הקהל שלנו מאוד משפיעות על היכולות שלנו.
אישה שזוכרת מי היא יכולה אם תשתחרר ממלחמת המינים ומפחד הסירוס הגברי לגרום לגבר להיזכר בפוטנצל הגדול שלו. אז עליה להיות זאת שמתמסרת לו. זאת אומנות, שאלי עצמך, אם האל הגברי היה מופיע מולך בדמות אנוש האם היית מתמסרת לו, מוכנה לשרת אותו? להיות כלי לשליחות שלו?

 איזה אלה את רוצה לגלם?

אם את מודעת והתחברת לעוצמה שלך כבר, אז האלה כבר מתגלמת בתוכך, אבל לאלה פנים רבות, איזה פנים את מציגה מול גברים? האם את קאלי ההורסת או את טריפורה היפה, מלכת ההרמוניה או את קמלה מעניקת השפע? האם את מסתתרת מאחורי האלה כמחשה מפגיעה בילדה הפנימית שלך? או מוכנה באמת להיות חונכת, מאסטרית מורה?
את כמהה לגבר אמיתי שלו תוכלי להתמסר ואז לחיות לצידו כשווה, חיי קסם ועוצמה, אבל האישה במסורות רבות היא זאת שמתעוררת ראשונה ומעוררת את הגבר, אז הגבר הער יכול לתת לאישה מימד נוסף שיותר קשה לה לקבל בעצמה לבד, אבל הכול מתחיל ממנה. בקבלה לתהליך הזה נקרא חיבוק, נשיקה וזיווג. את החיבוק האישה מתחילה.

סליחה בין המינים

כדי שתסכימי לתת לגבר מתנה כה גדולה של פגישת המהות שלו, עליך קודם לאהוב אותו באמת ובלי תנאי, אותו ואת כל חבריו, עליך לסלוח דבר ראשון על כל הכאב שהוא וחבריו גרמו לך לאורך עידנים, במצבם חסר המודעות והמפוחד.
ההגבלה, השליטה, הזלזול, ההקטנה, הביטול. הכל נמצא שם ברמה ההיסטורית והגנטית. מי שעשה כל זאת זה לא הוא ברמה האישית וגם אם כן, הוא היה "לא מודע", זה מה שבורות גורמת לאנשים לעשות. עכשיו זה זמן לפתוח דף חדש, כשאת עושה זאת את משנה את העולם ומעצימה להרבה אחיות נוספות לעשות זאת.

סליחה לאל הגדול ולכל הביטויים שלו.

אבל הסליחה הגדולה היא לו לגברים אלה לאנרגיה הגברית עצמה, איך האלוהות הגברית בכל כינוייה שיווה,השם, זעיר ענפין וכו, זימנה לך כל כך הרבה סבל, לא זיהתה שאת זאת היא, שאת ראויה לכל האהבה, הכבוד והערצה שבעולם…כיווצה, ניצלה את אמונך, דרכה עליך בגסות, התעלמה ממך.
אולי זה התחיל עוד באבא ואולי בגיל מאוחר יותר, גברים פחדו ממיניותך, מכוחך מאורך. אבל האל עצמו לא!
כן יש בך צד שהם תמיד אהבו, צד רך, עדין מתחנף לעיתים, הם עורגים אליו, אבל יש לך צד חזק ועוצמתי בהרבה ממנו הם מפחדים. שיווה לא מפחד ממנו, הוא כמה אליו, אם את לא מוצאת גבר שמגלם אותו, צרי את הקשר אל האל באופן ישיר, בלי טיווח חומרי.
הסכמי לזמן את האל, לדבר איתו, להרגיש את הנוכחות שלו.
רק בנוכחות הזאת את יכולה להיפתח לעצמך עד הסוף. המימד הזה נמצא גם בך. אפשרי לעצמך את זה. החליטי שבלי תנאי את בוחרת להיות בקשר עם המימד הזכרי הזה. בתוכך ובעולם.
מאותו רגע מערכת היחסים שלך עם גברים צריכה להיות מערכת יחסים איתו, מערכת של אמונה וערגה אליו. כמו בשיר השירים. הוא משחק איתך משחק במחבואים קוסמי, המשחק עצמו מזכך ובונה אצלך את היכולת לפגוש אותו באמת כשסוף סוף תפגשו..
אל תדאגי כשהקשר איתו יהוה חזק הוא ימצא כלים ראויים להתבטא דרכם אליך, כרגע כנראה זה לא הזמן, לא חשוב כמה את חושבת שאת מוכנה, ברגע שתהיה באמת מוכנה…זה כבר קרה.ז

תיקון המורשת ההיסטורית והגנטית

יש לך תפקיד גדול, לא רק לעצמך אלה לכל אחיותיך, להחזיר את האל לגברים, ןלאפשר לאל ולאלה להיפגש שוב בעולם הפיזי באופן מלא. בקבלה זה נקרה חיבור זעיר אנפין נוקבא. חיבור כזה מעורר זיווג רוחני בן האל והאלה (חוכמה ובינה) ומושך לעולם אור רוחני מתקן ומרפא.

מערכת יחסים עם אל ולא עם גבר, היצמדות למהות לא לצורה

כשתראי את האל בגבר, כל מערכת היחסים שלך עם גבר כזה ישתנו, את לא מגדלת מישהו משרתת את האל בזה שאת מכינה עוד כלי שלו להתבטא בעולם.
לא כל גבר מתאים לזה, אבל גבר שבשל ימשך אליך באופן תת מודע ויתמסר, גם אם יעשה "בעיות" ויתנגד כלפי חוץ, אם הוא איתך זה כי הוא בחר לגדול וללמוד. התפללי לאל שישלח לך משהו כזה, גולם שבשל להיות פרפר. יש כאלה יותר ממה שאת חושבת.

מוכנות לפגוש את הצל שלך, לבטא רצונות באופן מודע, לזכור שאת המניפסטורית והוא בא ממך

גם עליך לעשות עבודה, יש לך עוצמות אבל לא תמיד מספיק מודעות לדרך שאת משתמשת בהן. להיות אשה מודעת זה לא אומר שהשתחררת מקארמה, את אולי היית גבר מקטין או אפילו אלים בגלגול אחר.
זה גם לא אומר שבררת את כל אזורי הצל שלך. היכולת שלך להשפיע על המציאות יותר, להיות מחוברת ללב החי של העולם אומרת שגם לאזור הפצוע והמודחק שלך יש גישה כזאת. לעיתים את ממש משחקת בגברים בחייך כמו דמויות בתיאטרון המייצרות בשבילך את אותה הדרמה שוב ושוב. זה חייב להפסיק, לטובתך.
עליך לברר את דמות האל הזכרי התעוותה בתודעתך וקיבלה פנים אפלות, קשות ומסרסות ולגלות שזה בא ממך. האלוהות הגברית במהותה היא רק אהבה. היא רק הכלה ותודעה תהורה שרוצה שתבטאי עצמך בלמלא עוצמתך ופלאך.
‏שיווה תמיד עורג ששאקטי תפתח ותתגלה אליו, הוא מרחב הריפוי שלך והשקט במרכז של התנועה שלך.
הוא קבלה מוחלטת, שתאפשר לכאב להתבטא ולהשתחרר. היא הכווין והיציבות שבתוכו תוכלי לנוע.
כדי ללמד גבר איך לחזור ללב, להתאחד איתך עם ליבו ותודעתו ולא רק גופו, עליך להיות שם לגמרי בעצמך, זה דורש אומץ ביטחון ואמונה, גברים במצבם המצומצם תמיד יאכזבו אותך אבל האל לעולם לא, אם תסכימי לזהות אותו דרכם.
זה נראה משימה אבודה, טיטאנית…זה לא! נשים יותר רגישות ורוחניות במבנה שלהן, את נזכרת מהר. אבל גם לגבר אפשרות להיזכר במהות שלו, התיחסי אליו כמו חולה שיכחה.
דוקטור מדופלם ששכח מי הוא, אולי אם תקחי אותו לחדר העבודה שלו, תבקשי ממנו לקרוא איזה מאמר שכתב, הכול יחזור אליו… תהליך צמיחה והתעוררות יכול להיות מהיר מאוד, אבל עליך ליצור את התנאים.
חדר העבודה של האל זה להיות בתוכך, להכיר אותך, לחוות אותך במלואך, שאת הטבע עצמו, הבריאה, החיים. רואה בעצמך מקדש, לא מרגישה חייה אלה הופכת לחיים עצמם, עם כל הפגיעות, השבירות והאמת הוא יהיה חייב להיזכר, הוא יהיה חייב להתעורר.

אמונות מגבילות ביחס לגברים…מכשול מס 1

מי לא שמעה איזה אישה בוגרת שאומרת שכל הגברים אותו דבר, שאין יותר גברים שפויים בעיר וכו.
אמונה שגברים הם השטן המדכא וכל מטרתם לפגוע בנשים רגשיות לא יוצרת תדר שמאפשר לזוגיות מודעת לבוא.
למעשה בן הזוג בא מאיתנו, גם במובן הקארמי וגם במובן הפסיכולוגי.
במובן הפסיכולוגי תת המודע שלנו תמיד ימצא דריך להוכיח שאמונות היסוד שלנו נכונות. אם לדוגמה אנו מאמנים שגברים רוצים אותך רק בגלל המראה, תת המודע תמיד יהיה רגיש למידע שמחזק זאת ועיוור למידע שמחליש זאת. הוא גם יתמרן אותך בעדינות ליצור מצבים ולבחור גברים שיוכיחו לך זאת שוב ושוב. לכן אם תאמיני לזה תצדקי, אבל לא בגלל שאת קורבן אלא כי את יוצרת זאת באופן עדין… נגד רצונך המודע.
כדי לשחרר אמונות כאלו ממליץ לקרוא פוסט שלי בנושא. תהליך של סליחה למין הגברי ויצירת קשר חדש ואוהב איתו וכן חיבור מדיטטיבי יומי עם האנרגיה המטיבה של הגבר הקוסמי מאוד עוזרת להמיס אמונות כאלו.
 קארמה היא נושא בפני עצמו. אם את פגועה או מאוכזבת מגברים אולי יצרת התנהגות כזאת בגלגול קודם או באופן עדין בחיים האלו לאחרים.
מוכנות לראות את הצורות בה את פוגעת ופגעת גברים, השתמשת במיניות שלך באופן מניפולטיבי ואולי היית תחרותית , סכסכנית ומניפולטיבית כלפי אחיותיך היא נקודת התחלה.
יש צורך בבקשת סליחה, חרטה, ופעולה הופכית ומתקנת כדי לשפר את הקארמה. לתמוך בנשים אחרות, לתמוך בגברים פגועים, ובכלל לדאוג שאנשים יתחברו ולא יהיו בודדים מאוד עוזר.

3 דברים שמאוד עוזרים לקארמה זוגית טובה הם:

1. להפסיק לסכסך, לרכל, לקנא או לבקר אנשים בקשר זוגי, אפילו אם בעינייך הוא רחוק ממושלם, אין לך מושג מה באמת קורה שם ברמה הרוחנית.
2. ‏בכל אירוע חברתי, בדקי מי הכי דחוי ונשאר בחוץ, ותני לו צומת לב, דאגי לחבר אנשים שהם קצת בשוליים.
3. ‏פעם בשבוע בקרי אדם בודד, זקן , חולה…וכו, שברי את בדידותו ובדידות תשבר.
ניהול קארמי הוא נושא עמוק, מוזמנת לקרוא פוסט שלי בנושא.

חיזור נשי - האם צריך להיות ביצית כדי להצליח עם גברים

האם גברים אוהבים רק ביצ'יות?

איך זה מסתדר עם זה שנשים מגעילות מוצאות לעיתים גברים נהדרים וכאלה מתוקות תקועות לבד או מנוצלות?
תשובה מס.1: לקארמה יש זמן הבשלה.
לוקח זמן לפעולות להבשיל, אבל הן חוזרות כמו הד במוקדם או מאוחר.
תשובה מס 2: בנוסף אם הרוחניות שלך היא רק להיות "מלאך" כל הזמן אז יש לך טעות, גברים רוצים גם את הצד האפל שלך במידה הנכונה.
כמו שאת רואה בחור ש"nice" בהגזמה ואינך סומכת עליו…
ברור לך שיש שם אג'נדה או מניפולציה, גבר לא יסמוך עליך אם לא יראה את כולך, ואז יפחד ויתרחק, מי שבאמת אמור לאהוב אותך יאהב את כולך, שמחי על היקום בנקודה הזאת. תיהי כנה, מניפולציה יכולה לעזור רק עד רמה מסוימת… במיוחד מול גבר מודע.

אי הוודאות הזוגי ותחושת הנזקקות

‏אי ודאות ופחד להישאר לבד, ללא ילדים וכו בהחלט עלול ליצור, ייאוש, אכזבה מהחיים, לחץ ופחד. כל הדברים האלו מפריעים למציאת זוגיות. אי וודאות הוא כמו ריק שאליו האנרגיה נמשכת, חוסר ודאות מדעי מושך תגליות, חוסר ודאות אסטטי מושך אומנות, חוסר ודאות זוגי מושך… תלוי מה התדר שלך.
‏אם את בפחד ונזקקות, ימשכו אליך גברים מבוהלים, נזקקים ולחוצים, אם בכלל, אם את באמונה, רגישות, אהבה עצמית וידיעה שהגבר הנכון יגיע בדיוק בזמן הנכון… כך ימשכו אליך גברים עם אמונה, בשלות ואהבה.

לשמור את האלה ערה

בסוף היום, משיכת גבר איכותי היא דבר יחסית קל, תהיי האהבה, השמחה והברכה שאת רק תתקשרי זאת לגברים הנכונים והם יגיעו.
עם זאת החיים הרגילים, השגרה, ההישרדות עושים את שלהם..הם מכווצים, מכבים ולא מאפשרים לשאקטי לקרון ולהיות נוכחת בתוכך מספיק.
כן את כבר יודעת שאנרגיה זה כמעט הכול.
כשאת במלא העוצמה, השמחה והאהבה דברים מדהימים קורים. תרשי לעצמך להיות כזאת בלי קשר לגבר. רקדי מול המראה, צאי לחופשות, הילכי יחפה בטבע או השתתפי במעגלי נשים…פשוט מצאי מה פותח אותך ומשאיר את האלה דלוק בתוכך ועשי זאת. יותר חשוב מאוד קידום בעבודה, דברים אחרים.
אפילו ברמה המינית, בדקי את כמה את אוהבת את גופך,איבר מינך, האם את יודעת לענג את עצמך נכון? לאישה כ7 סוגי אורגזמה, אורגזמת הדגדגן היא הכי קצרה, גברית ומוגבלת.
האורגזמות העמוקות שלך, דוגמת הג'י ספוט הם סיפור אחר, הם רבות עוצמה, ומוגדרות כמו "מוות קטן", הן מכריחות אותך להיות עונג, להיות אנרגיה להיות אהבה להיות האלה.
אישה שהמיניות שלה פתוחה פשוט תמגנט גברים מודעים.כאלה שכבר נפתחו לתודעת האל, והם מחפשים את שאקטי בכל המובנים… הם יחושו אותך בין אלף נשים. אל תגבילי או תסגרי את עצמך.
בפוסט הזה התמקדתי בנקודות עיקריות, לעיתים הבעיה נעוצה GPS הבסיסי שלך לזוגיות ואהבה. גם נשים מאוד מודעות נופלות שוב ושוב לתעתועי התת מודע ואזורי הצל.
יש לחלקים האלו אותה אינטליגנציה שיש לך, והם מכירים אותך טוב משאת מכירה את עצמך. אם את מגלה שאת חוזרת על אותו דפוס שוב ושוב, מומלץ ללכת לטיפול להעזר במישהו שרואה דברים מהצד…לא כי הוא חכם יותר בהכרח, פשוט כאזור הטעות שלך, שייך לך, והתפיסה שלך מתעוות. אם את בוחרת בגברים לא נכונים ולא ראויים מומלץ לקרוא את הפוסט הבא.
הערות:
* נשים לרוב יותר רגישות רוחנית מגברים. עם זאת התקופה שלנו היא תקופה בה הרבה יותר קשה לבנות אנרגיה גברית מאנרגיה נשית (לנשים וגברים) , שאקטי עם כל הצבעוניות שלה וכוחה מסחררת את העולם בכל הרמות, אוכל, מידע, ריגושים…שיווה, העומק, היציבות, ותודעה המתבוננת, השקט, כוח הרצון נחלש מאוד. 
כך שיש נשים עוצמתיות רבות אבל לא בהכרח בעלות כיוון ושליטה, לעומת זאת גברים שהגבריות שלהם עמוקה, יציבה וחזקה, פחות. גישה מעניינת בקשר לעוצמה נשית בהשוואה לגברית בעידן שלנו בפוסט הבא.
* הפוסט לא בא כדי להצדיק אגו נשי פצוע שחווה דחיה, בסגנון הסיבה שאני לבד היא כי גברים הרבה יותר נחותים ממני, הפוסט נועד לנשים מודעות ומפותחות שרוצות לקחת אחריות על חייהן. אם את מרגישה שאת סובלת מ"אגו" נשי מתנסה כפיצוי על חווית דחיה, ממליץ לקרוא את הפוסט על 7 הנסיכות, מהן 7 האסטרטגיות שנשים משתמשות כדי להימנע מאינטימיות ולעולם לא ליפול מנסיכות למלכות

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

פוסטים נוספים

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות
הרס עצמי

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות וכיצד הם מתבטאים במיתוס גן העדן 

פוסט על מקרה טיפולי על מנגנוני הגנה רגשיים והרס עצמי, פצעי הליבה הרגשיים והקשר לטעות הרוחנית הגדולה ביותר של האנושות שמגולמת בספר בראשית. טעות שעל פי קארל יונג מייצגת את אחד הקומפלקסים המורכבים של תת המודע הקולקטיבי של האנושות.

המשך קריאה »
ארכיטיפים של משיכה בטיפול זוגי תמונת המחשה
ארכיטיפים יונגיאנים

טיפול זוגי ומשיכה בן ארכיטיפים

  5 סוגי משיכה המשפיעים על הזוגיות שלכם ואיך לשפר אותם דרך טיפול זוגי.

אחד הסודות הגדולים ביותר היא מה מעורר משיכה, מדובר בדבר חמקמק, כן יש למשיכה מרכיב פיזיולוגי ופיזי ברור, אבל יש במשיכה גם רובד עמוק יותר.

המשך קריאה »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

רוצה להיות מטפל-על המשלב רוחניות עם כלים פסיכולוגיים מבוססים?

קורס טיפול טראנספרסונלי בדרך מסע הגיבור נפתח בקרוב

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

דילוג לתוכן