שתי דמויות בתוך עננים

איך לזמן אהבה מספקת באמת? מפתחות לעונג, חיבור והתעלות במעשה האהבה על פי מסע הגיבור – מאמר בעיקר לגברים

מאמר העוסק במיניות, רוחניות, התפתחות ואיך לבאמצאות קוצ'ינג רוחני אפשר להגיע למיניות מספק באמת.

 

לרוב הגברים סקס נתפס כמטרה המרכזית בחיזור אחרי נשים.

בסרטים זה נראה כתכלית החיים. אותו רגע ארוטי בן הסדינים שהוליווד מהללת אותו בו הגבר ואישה מתייחדים מתגלה לעיתים כאתגר קשוח ואפילו טראומטי.הרעיון שכל העבודה והמאמץ שבחיזור מגיעים למימושה ופיצוי הגדול עליהם בזמן הסקס מתגלה כבדייה, סקס שמופיע בסרטים כחוויה אסתטית ופראית בה שתי אנשים יפים, מצליחי ובטוחים בעצמם חווים עונג עצום וחיבור הוא המצאה הוליוודיות בדיוק כמו התנוחות הבלתי אפשריות המוצגות.

מלכודת הפוזה הגברית

באופן טבעי גבר שיצר “פוזה” או זהות מושכת המנותקת מהתחושה הפנימית שלו לאורך החיזור עלול לחוות אימפוטנציה. סקס הוא רגע האמת שבו אתה אמור “לבצע”. התנהגות לא אותנטית עד עכשיו תגרום לחרדה שהאישה תגלה שאינך כה בטוח ומיומן כמו שהיא חושבת. החשיבה הזאת נתפסת ברמה התת-הכרתית כמצב סכנה. מצב סכנה מעורר באופן טבעי תגובה של “תקוף או הימלט” בו רוב הדם מוזרם לידיים ולרגליים כדי לאפשר במציאות של איש המערות להלחם בנמר או לברוח ממנו. תגובה אינסטיגטיבת כזאת תגרום לכל הדם לזרום מאיבר המין ולנפילת הזיקפה.

עדיף במצב כזה להודות באופן אותנטי בכך שאינך כה בטוח או מרשים כמו שהצגת את עצמך, אמת פנימית המבטאת באומץ גם תגרום לאישה האיתך להעריך אותך ולאהוב אותך כאדם שלם וגם תשחרר את המתח הרגשי ותאפשר זיקפה. אחרת חוויה מינית עלולה להיות מפחידה ובמקרים רבים תגרום לך באופן תת מודע לחבל בשלבים מוקדמים יותר של החיזור. קשה לחזר ביעילות כשהתוצאה הסופית במקרה של הצלחה היא משהו שמפחיד אותך.

גם החוויה האתגרית הזאת יכולה להפוך להבטחה ההוליוודית ואפילו יותר מכך אם אתה מוכן להפוך אותה לחוויה טרנספרסונלית.

מדרגות בסקס

ניתן לומר שסקס יכול לבוא לידי ביטוי בשלוש רמות והן הרמה התת-אישיותית, הרמה האישיותית והרמה העל-אישיותית.

סקס ברמה התת אישיותית הוא פשוט פורקן מיני בוא האישה נתפסת כגוף בלבד, היא אינה שונה מהותית מבובה מתנפחת או דמות פורנו. סקס כזה קיים כשהמין הוא סוג של מסחר בין אנשים דוגמת ביקור אצל זונה, סקס למטרת קידום בעבודה או זכיה הפופולריות. למעשה כל סקס שהמטרה בו אינה חיבור עם האדם השני כשלם הוא במידה רבה תת-אישיותי.

סקס ברמת האישיות הוא סקס בוא אתה מאוהב או חושק באישה כבת אדם שלמה.

אתה באמת רוצה לפגוש את האישיות שלה ולאהוב אותה. משיכה שתלויה באישיות, מראה ואפילו אנרגיה של בת זוג היא תופעה זמנית. בסופו של יום כל אהבה התלויה בדבר הלך הדבר הלכה האהבה.

 

 

איך לזמן אהבה מספקת באמת?

למה מיניות שאינה עולה למדרגה על-אישית מאבדת את קסמה ורעננותה?

בטווח הארוך גם אם בת זוגך היא יפיפה מושלמת, כליל החוכמה, בעלת לב זהב, השכלה גבוהה, משפחה מצוינת ומצב כלכלי נהדר רוב הסיכויים שלא תמשך אליה בגיל שבעים ואולי גם לא בשבוע הבא. איכשהו תמיד שתיהיה עם מישהי מיוחדת דווקא אז יופיעו בסביבתה נשים יפות ומוצלחות אף יותר שאינם בהישג ידך. אתה תיהיה במרדף תמידי המשול לנסיון לתפוס את הקשת בענן. אם עדיין לא היית עם “אשת חלומות” בציון 10 מבחינתך כמעט בטוח שקיים בך מקום שחושב שאישה כזאת תמלא את כל החסרונות שלך ואיתה תחווה את האושר העליון.

אני מזמין אותך לבחור מישהי כזאת ולנהל שיחה עם רשימת האקסים שלה ותגלה שהם לא זכו באושר המושלם בזמן שהיו איתה.

לעיתים האשליה חזקה כל כך שבאמת רק מערכת יחסים אמיתית עם “10” תשחרר אותך ממנה קצת.

כל המעגל הזה במהותו הוא מעגל סבל. אם עדיין לא היית עם אשת חלומות יש לך תסכול גדול שאתה מחמיץ משהו גדול שבלעדיו חייך אינם חיים. אם תיהיה עם אשת חלומות תגלה שהיא בשר ודם תגלה שהיא ישות חלקית, פגומה אנושית ומוגבלת בדיוק כמוך. אולי תגלה שבלי איפור או חזיית פושאפ היא לא כל כך זוהרת ואולי תגלה שהאישיות שלה פחות מעניינת מלקרוא את המרכיבים על קופסת דגני הבוקר. אפילו אם תגלה שהיא מושלמת בהכל תוכך לגלות שיופי, נשיות וחוכמה הן דברים שמתרגלים אליהם, גם הסנדוויץ הטעים ביותר ימאס עליך לאחר שנה או שנתיים שתוכל אותו בכל בוקר, לעומתו יתחילו לקרוץ אליך אוכלים אחרים ולבסוף הסנדוויץ היומי שלך יראה לך טפל ומשעמם.

איך יוצאים ממעגל התסכול המיני?

אתה עלול לשאול האם אין שום מוצא ממעגל האכזבה והסבל, ואם זה הסיפור למה בכלל לטרוח. האם גורלינו הוא להיות עבדים משועבדים למרוץ עכברים אבולוציוני בוא אנחנו רודפים אחרי גזרים אבולוציוניים שלעולם אינם מספקים, וכל שהם עושים הוא לשרת את מטרת הטבע של פרו ורבו והמשכיות הקוד הגנטי שלך. מקור התסכול האמיתי הוא בכך שאתה מחפש את הייחוד הטרנספרסונלי בקשר פרסונלי. אתה כמהה אל חווית החיבור השלמה והטוטלית עם האם הגדולה או האלה הגדולה. חוויה שתפיג את החרדה הקיומית הבסיסית ותגרום לך להרגיש שלמות עם הקוסמוס.חוויה כזאת קיימת כנראה כזיכרון מהזמן שהיית ברחם ובשלב ההנקה הראשוני. כשאתה רואה מישהי מושכת ומתאהב בה, באופן תת-מודע מתעוררת התקווה שהיא תהיה האלה הגדולה, היא תמלא את כל כמיהותיך הלא מודעות ותחבר אותך שוב לחוויה הנשית הטוטאלית של הרכות וההזנה. הצרה היא ששום קשר מיני ברמת הגוף או האישיות מסוגל לעשות את זה, רק קשר רוחני ושימימי מסוגל.

סקס טראנספרסונלי - אולי הכל סובב סביב מין, אבל מין עצמו סובב סביב...

האמת היא שיש מוצא אבל המוצא הזה אינו מה שאולי היית רוצה שיהיה, כי הוא דורש ממך שינוי מהותי בגישה. זהו סקס טרנספרסונלי.

סקס טראנספרסונלי הוא לא פחות ולא יותר מאשר לעשות אהבה עם אלוהים.

נזירים בודהיסטים מזרם וג’ריאנה, אומני טאו מיני סינים ומומחי יוגה טנטרית מסוימים מסוגלים לעשות זאת במדיטציה ללא נוכחות בן זוג משלים.

הם קוראים לחוויה אורגזמה קוסמית או יחוד רוחני. רובנו עם זאת הינו מעדיפים לפגוש את האלוהות בדמות אישה בשר ודם.

למעשה כל אישה יכולה להיות מקדש לאלה הגדולה, כל אישה בעצם הוויתה היא היא בפוטנצייל האלה הגדולה. רוב הנשים מבוהלות מהחוויה הזאת שדורשת מהם לאבד את “האני” הקטן שלהן כדי לגלות את האינסוף בתוכן.

נשים מודעות לומדות להיפתח לחווית האקסטזה, במיוחד כשגבר אמיתי מוכן לראות את האלה בתוכן. מאסטרים באומנות החיזור הרוחני מסוגלים להמיס אישה במבט בלבד. מוזמנים לעיין במאמר שכתבתי בנושא.

לעיתים די לראות את האלה מתגלת באישה מסוימת כדי להתאהב בה לנצח. די לאישה לפגוש משהו שמזהה את האלה בתוכה כי להתאהב בו. מעט גברים באמת רואים ומאפשרים לאישה להיות ה”אני” הגדול שלה, וזה שם את הגבר שמסוגל במועדון מאוד אקסלוסיבי. בסרט דון חואן דה מרקו יש דוגמה נפלאה לכך.

חוויה כזאת תגרום לך להסתכל עליה מנקודת המבט של אלוהים, משהו מופלא, ייחודי וחד פעמי, אתה תראה את כל הטוב הפונטציאלי שלה ותעורר בה את כל הפוטנציאל הפנימי שלה לאהבה וחוכמה לפחות זמנית.

חשוב להבין שכדי לפגוש את האלה אנחנו נאלצים לעבור דרך המקומות התת אישיים ואישיותיים.

 

משיכה גופנית, קרבה רגשית ואלוהים… איך הכל מתחבר?

המורה הרוחני גורדייף תאר זאת שילוח טיל בעל שלושה שלבים לחלל.

לדעתו חייבת להיות משיכה גופנית ראשונית, נוחות רגשית ואז חיבור רוחני כדי שהאלה הגדולה תתגלה במעשה האהבה.

למרות שאני אוהב את ההתייחסות ורואה בה ערך גילתי שבמקרים רבים החיבורים מורכבים יותר ואפילו הפוכים. חיבור רוחני ובמיוחד התגלות האלה הגדולה באישה מובילה למשיכה גופנית וכימיה ברמת האישיות.

הצ'אקרות כמצבי תודעה בזמן הסקס

גישה נוספת לתהליך הולמת את מערכת הצ’קרות. הגישה הזאת עמוקה ומורכבת אבל אתמצת אותה כאן.

הצ’קרות מתארות שבע מימדי תודעה הקיימים באופן פוטנציאלי בעולם ובתוכנו. הצ’אקרות מאופיינות בקוטביות המקיימת ביטוי זכרי וביטוי נקבי של המימדים האלה וכן את הדינמיקה ביניהם.

במיניות לא מודעת הצ’אקרות מופעלות בהתאם למבנה האישיות הבסיסי של המאהבים. במיניות רוחנית ניתן להפעיל את הצ’אקרות באופן רצוני ובכך לשנות את מצב התודעה והאיכות החוויה המינית.

ניתן לומר שאהבה עם האלה הגדולה היא כמו סגירת ריצרץ בו כל הצ’אקרות מתאחדות בין בני הזוג אחת אחרי השניה. עד למצב של איחוד מלא בין בני הזוג, בין הפנים והחוץ ובין התודעה והאנרגיה של העולם. מצב היחוד הזה הוא כמו הכלי בו האלה הגדולה יכולה לשכון ולהתייחד עם האל הגדול.

 

שלבים בהפעלת הצ’אקרות בזמן סקס

התהליך מתחיל באופן טבעי במימד הפיזי בו המשיכה החיתית הבסיסית שלך לגופה של בת הזוג מעורר אותך מינית, הדחף הפעיל הוא בדרך כלל צורך בסיסי להתרבות.

באופן טבעי תראה את גופה של בת הזוג כאובייקט מושך, יפה, ומלא חיים.

השלב השני הוא התעוררות של משיכה רגשית לבת הזוג, הדחף האופיני יהיה רצון לחוות עונג, אישור רגשי וכיף. באופן טבעי אתה תראה את אישיותה של בת הזוג באור מחניף וחיובי.

 

מפת הצ'קרות

במימד הבא של החבור יהיה התעוררות של משיכה לעוצמה. אתה תראה בבת הזוג שלך כוח טבע מלא תנועה ותשוקה. אתה תחווה צורך לרכב על הכוח הזה ולהפוך אותו לנאמן לך.

מיניות בשלב הזה היא דבר מאוד מדינמי, אנרגטי ותשוקתי.

בשלב הבא אתה תחפש ליצור חיבור נשמתי עם בת הזוג, תראה אותה כמשהו עדין, נשגב ומלא רוח, תחווה קבלה טוטלית שלה ורצון לגרום לה תענוג, שמחה ואושר בכל דרך אפשרית. הדחף פה הוא להתאחד, להתחבר ולהיטיב.

ברמה החמישית תראה את בת הזוג כישות אור טהורה. היא תופיע לך כמלאך ומעשה האהבה יהפוך לחוויה הרמונית, על זמנית ומעודנת מאוד.

הצרכים הגופניים והרגשיים יעלמו וכל מה שתרצה זה להשאר בחוויה הטהורה והמעודנת הזאת יותר ויותר, החבור יהיה כבר חיבור טראנס פרסונלי בו תחוו את עצמכם כארכיטיפים הראשונים של גבר ואישה שנפגשים יחד בדומה לאדם וחווה, הכוחות האסטרולוגים היוצרים אלכימיה בינהם או המפגש בין ארכיטיפים מיתולוגים. במצב הזה נוכחותה של האלה הגדולה יהיה ברור. בת הזוג שלך כבר לא תהיה האישיות שאתה מכיר אלה הייצוג הטהור והמופלא ביותר שהיא יכולה להיות ואפשר לומר ש”האור” של האלה יציף אותה ויקרון ממנה באופן מופלא.

בשלב הבא האלה הגדולה תתגלה לך דרך בת הזוג באופן בו ה”כלי” (בת הזוג) מתבטל לחלוטין לאור והופך למחשבה או רעיון בלבד.

אתה תחווה מצב של אחדות נפלא עם היקום ומגע מופלא עם מארג החיים. אתה והיא כישויות עצמאיות, אינדיבידואליות ונפרדות יהיו רק מחשבות על פני מרחב לא מוגבל של אפשרויות, בת הזוג לא תהיה יותר אוהבת או מענגת, היא תהיה הרעיון אהבה והרעיון עונג עם כל מה הרעיון הזה מכיל.

המדרגה האחרונה של הגילוי היא מדרגה בה שניכם נעלמים וחווים את המציאות כאיחוד מופלא של תודעה ואנרגיה בלתי מוגבלים.

איך לרכב על הנמר - מדיטציה בתוך האורגזמה כדרך להתעלות רוחנית ותיקון עולם

בספרות טנטרית אחד המשלים למיניות טרנספרסונלית הוא רכיבה על נמר.

הנמר מסמל את העולם. כלומר מציאות שהדבר הדומיננטי בה היא חוויות החושים המעוררות את התשוקות, הרגשות והתאוות. הנמר אינו לחשב לדבר חיובי בדרך כלל, נמר הוא חיה עוצמתית ומסוכנת מאוד, חיה שאם פגשת אותה בסביבה טבעית הסיכויים לשרוד הם מועטים. ברמה הרוחנית הנמר הוא כוח האשליה והבורות הקרוי לעיתים “מאיה”, זהו הכוח הבלתי מרוסן של האלה כשהיא בהסתרה מוחלטת.

האלה בתרבות ההודית  מצוירת כשהיא רוכבת על נמר. שיווה, האל הזכר או התודעה הקוסמית מתואר כמודט על פרוותו של הנמר. התיאור הזה מתאר את כוחה של האלה הגדולה לשלוט באנרגיית האשליה של העולם ויכולתו של שיווה, לנטרל לחלוטין את כוחה ולהופכו למשהו שבטל לו לחלוטין. העולם נעשה שטוח וחסר משמעות כששיווה מתגלה, ולעיתים מצב ה”סמאדי”, החוויה של המציאות הרוחנית הטוטלית מותנה בהעלמות העולם. כלומר רק כשהנמר נצוד והופך לפרווה דו מימדית בלבד, שיווה יכול להתגלות בכל גדלות. האלה מייצג גישה רכה יותר בה העולם הופך למסודר והרמוני, והיופי שבוא מתגלה. (נמר מאולף)

משחקי תפקידים במיניות רוחנית

מיניות רוחנית נאמר לפעמים שתפקידה של האישה הוא להביא חיוניות ואנרגיה ותפקידו של הגבר להביא כיוון ונוכחות. התפקידים האלו הם שרירותיים.

מיניות טובה הגבר והאישה מחליפים תפקידים בין מכיל למוכל, בין נגן וכלי, בין התרחבות והחלה. במשחק כזה שתי בני הזוג הם נגנים וכלים כאחד היוצרים יחד הרמוניה ייחודית של תענוג, תנועה ורגש.

ובכל זאת ברמה הסימבולית האישה מייצגת את האנרגיה והגבר את המודעות. אולי כי האישה היא זאת שמסוגלת בקלות רבה יותר לעורר את האנרגיה המינית הגדולה. הגוף הנשי בנוי בצורה שמאפשרת לו להיות מיתר רוטט נפלא להרבה סוגי תדרים הקשורים במיניות.

מחקרים פסיכולוגיים מראים שלאישה קיימות באופן פוטנציאלי לפחות שבע סוגי אורגזמות שונות בעוד שהאורגזמה הגברית מוגבלת בהרבה. גבר מיומן יכול לחוות את האורגזמה הנשית דרכו. קיים מצב בו הערוצים האנרגטיים הגבריים והנשים מחוברים והם נעשים מבחינה מסוימת ישות אחת. גבר במצב היחוד הזה יכול בהחלט לטעום את האורגזמה הנשית שהינה בדרך כלל עשירה, חזקה ומתמשכת יותר מזאת של הגבר.

במיניות שלמה יש צורך לעורר את הנמר, לאפשר לו חיים ותנועה מתמשכים ואז לשלוט ולכוון אותו.

בדומה לגלישת גלים בו יש לתפוס את הגל, לרכב עליו ואז לנווט בתוכו, במיניות קיימת תופעה דומה.

כדי להפיק את המקסימום ממין יש לעורר את הנמר, להישאר על גבו ולכוון אותו כרצונך. הנמר במסורת הטנטרה הוא האישה,הרגשות, המחשבות, הקונדליני והחיים עצמם. הרבה גברים אינם מסוגלים לשלוט בעולם הפנימי ובכוח החיים שלו ולא מבינים למה בחורות מתרחקות מהם, גברים אחרים מפתחים שליטה על עולמם הפנימי במחיר הרג ניצוץ החיים והחיוניות שלהם והם משולים לנהג עם הגה גדול באוטו בלי מנוע גם זה לא העניין. גבר אמיתי נמדד בגודלו של הנמר עליו הוא מסוגל לרכב.

במילים אחרות עד כמה הוא מסוגל למצוא את המרכז השקט גם בליבה של סערה גדולה ועד כמה הוא יכול לנתב את האנרגיה של החיים באופן חיובי.

טייגר

לעורר את הנמר

לעורר את הנמר הוא פעולה של יצירת גירוי מיני מענג ומלא שהופך להיות מורגש באזורים רבים ככל האפשר של הגוף ומוביל להתעוררות רגשית התרחבות תודעתית חזקה.

לאחר שהחוויות האלו מתעוררות יש לרכב על הנמר או להצליח להחזיק את חווית השיא הזאת זמן רב ככל האפשר וליצב אותה עד שתהפוך לאובייקט ברור שניתן לעשות עליו מדיטציה ולכוון אותו.

כשהעונג המיני ממלא את הוויתך והוא דבר יציב וממושך ולא התעוררות רגעית ניתן להפוך אותו לכוח שניתן לשלוט או לפחות לכוון אותו.

רכיבה על הנמר מכילה את המיומנות להגיע לעוררות מינית גבוה, להחזיקה ולכוון אותה.

הנמר הקטן הוא איבר המין שלך, בעוד שהנמר הגדול הוא בת הזוג ובאופן ספציפי איבר המין והאנרגיה המינית שלה, כדי שתוכל לרכב על הנמר הגדול אתה צריך לעורר ולשלוט על הנמר הקטן, זאתי המיומנות של להפריד בין אורגזמה לשפיכה שמאפשרת לחוות אורגזמות ארוכות להניע את התחושות שלהן בגוף ולהתמיר אותן לאהבה ומדיטציה.

בדרך כלל לגבר יותר קל לחוות אורגזמה מאשר לאישה, בעוד שלאישה יותר קל לשלוט באורגזמה שלה מלהפוך לאורגזמה עם “שפיכה” (כן גם האישה שופכת, אם כי מדובר באובדן אנרגית חיים עדינה ולא בפליטת זרע כמובן) בעוד שלגבר זה אתגר גדול יותר.

גבר מיומן מסוגל לעורר את האישה, להביא אותה לחוויה אורגזמטית, ליצור תנאים בהם האלה הגדולה תוכל להתגלות דרכה ואז להתייחד עימה כך שנוצר חיבור שלם ברמת הגוף, הרגש והרוח הן ברמה האישיותית והן ברמה הטרנסנדנטית בן האלה הגדולה והאל הגדול.

בתקופות העתיקות הדרך לחוות מיניות מקודשת, מלאה ומסופקת היה שימוש בטקסים.

הגבר והאישה עברו תהליך של טיהור, ניקוי, יצירת חיבור רגשי ואז פולחן בו הם הציעו קורבנות לאלה והזמינו את נוחכותה. הקורבנות האלו היו לעיתים סוגים שונים של זרעים ופירות, ולעיתים בשר דגים ויין.

הקורבן הגדול היה גופה של האישה. הקורבן הזה היה למעשה המוכנות ללכת מעבר לאגו למרחב של ביטול עצמי בו האלה יכלה להיכנס לגוף האישה באופן מלא ולאפשר גם לגבר וגם לאישה לחוות חוויה וברכה ושחרור רוחני. כמובן הוויתור על האישיות האינדיבידואלית היה זמני, לאחר הטקס האישה והגבר היו חוזרים בהדרגה לחוויה האנושית הרגילה, אבל ממקום של הערכה, קבלה וכבוד עמוקים יותר למהות הנסתרת הפלאית של הבריאה.

הפולחן הפורמלי העתיק

בעולם העתיק הייתה הבנה שיש קשר בין הגדול לקטן. הם הבינו שפעולות קטנות במציאות יוצרות תדר שמשנה את הדברים הגדולים הקורים במציאות שלהם.

הם השתמשו בבת הזוג באופן מאגי. הם הבינו שאישה היא כמו ה”אינטרפייס” של כל מערכת הטבע ודרך היחס אליה כל המציאות יכולה להשתנות.

בטקסים טנטריים הציעו מינחה לאלה הגדולה שכללה את כל האלמנטים. הוצע מנחה מאלמנט האדמה דוגמת מלח, מאלמנט המים דוגמת יין, מאלמנט האש דוגמת להבה, מאלמנט האוויר דוגמת שירה, ולאלמנט החמישי הוצאה האישה. האלמנט החמישי הוא הכוח המאחד את כל הבריאה ולעיתים מוגדר כזמן ומרחב. הגוף הנשי הוא הדבר המייצג באופן הקרוב ביותר את הכוח הזה שיפה מכל יפה והרמוני מכל הרמוני, והאורגזמה הנשית היתה המנחה האולטימטיבית, שהושגה באמצעות מעשה אהבה, עיסוי הווגינה או בדרך תודעתית טהורה.

טקס כזה הביא את כל הנוכחים למצב התעלות ויצר סנכרון עם הטבע החומרי והרוחני של העולם.

פולחני אלה כמעט בכל מקום בעולם כללו תהליכים דומים וכללו לעיתים מין קולקטיבי ומצבי אקסטזה.

אפילו טקס קבלת השבת היהודי מהווה באופן סמלי  יצירת איחוד בין השכינה וזעיר אנפין שגורם לעליית העולמות, קבלת נשמה יתרה זיווג רוחני גדול.

ביהדות המיסטית קיימת מערכת מורכבת של הנחיות ליצירת מפגש מיני מקודש, כנראה שבעבר היהודי הרחוק הידע הזה היה מוכר ונפוץ יותר.

בימינו קשה לדבר על פולחנים מסודרים לאלה, הדתות הגבריות קרי יהדות, נצרות ואיסלם רדפו הכחידו פולחנים כאלה במערב, או במקרה הטוב הגבילו אותם ליחידי סגולה. (טקסים רבים עודנו מאקט ממשי לאקט סימלי כמו בדוגמת טקסט המיטונה ההודי וכנראה במקרה של תפילות וכוונות ביהדות (העוסקות בזיווגים ויחודים של שמות קדושים…וכו) והבריטים רדפו הכחידו את שאריות הטקסים האלו בהודו בתקופת הקולוניאלית.

יתכן וקיימים בהודו טקסים מחתרתיים כאלו למרות שקיומם הוא מצומצם ומוגבל במקרה הטוב. מי שכנראה עדיו משתמשים בפולחנים מינים לצערנו הם אליטות הכוח והכסף שמשתמשים בהן למטרות כישוף ושליטה.

משתתפים בטקסים המקוריים היו מתרגלים רוחניים מנוסים וטהורים ומטרתם הייתה תיקון עולם והתפתחות רוחנית.

בעולם הניו אייג, במסגרות טנטריות סגורות מאוד ובעולם המאגיה עדין קיימים טקסים קולקטיבים וזוגיים השואפים ליחוד טרנספרסונלי.(אני לא מתכוון למסיבות בריכה וחילופי זוגות אלא תהליכים מובנים של מתרגלים בעלי ריכוז ומשמעת)

 

תמונת פרחים צבעונית

מין מקודש בימינו

מיניות מקודשת בימינו אינה דבר פורמלי אבל יכולה להתקיים כמעט בכל מעשה אהבה בין גבר ואישה המעוניינים בכך.

זוגות שמוכנים להתחיל את מעשה האהבה ביניהם בהקדשה, סינכרון, תפילה טרנספיגורציה ולסימו במדיטציה מקיימים למעשה מיניות מקודשת.

גברים טנטרים לומדים להימנע מאורגזמה שיש עימה פליטה כדי שיהיו מסוגלים לחוות אורגזמות ארוכות ולהשאר במצב של עונג מדיטטיבי זמן רב ככל האפשר.

נשים מודעות לומדות לחוות אורגזמות פנימיות (דוגמת G וצוואר הרחם) להדהד בתוכם את העונג באופן יציב.

גברים ונשים לומדים לחוות איחוד פנימי ולחוות באמצעות העונג התרחבות תודעתית שמובילה לאהבה אוניברסלית והתגלות הנשמה הכללית של העולם וידיעה טהורה של טבע המציאות.

כדי לעשות כל זאת נדרשת הכוונה והכשרה.

אימון רוחני בשיטת מסע הגיבור אני נותן כלים והכוונה כדי לפגוש את האלה והאל ולחוות את הייחוד שלהם במיניות ברמת הגוף, הנפש והתודעה הטהורה.

רוצה לדעת את הארכיטיפ הדומיננטי שלך ולברר אם אימון במסע הגיבור יכול להביא לחייך פריצת דרך? מלא פרטים ונקבע שיחת ברור ואבחון של 20 ד ללא עלות!

פוסטים נוספים

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

הרשמו כאן לקבלת שאלון אבחון ארכיטיפ דומיננטי במתנה

דילוג לתוכן