מיניות רוחנית (חלק א) – איך לחוות מיניות מספקת לאורך זמן

לרוב הגברים סקס נתפס כמטרה המרכזית בחיזור אחרי נשים.
בסרטים זה נראה כתכלית החיים. אותו רגע ארוטי בן הסדינים שהוליווד מהללת אותו בו הגבר ואישה מתייחדים מתגלה לעיתים כאתגר קשוח ואפילו טראומטי.הרעיון שכל העבודה והמאמץ שבחיזור מגיעים למימושה ופיצוי הגדול עליהם בזמן הסקס מתגלה כבדייה, סקס שמופיע בסרטים כחוויה אסתטית ופראית בה שתי אנשים יפים, מצליחי ובטוחים בעצמם חווים עונג עצום וחיבור הוא המצאה הוליוודיות בדיוק כמו התנוחות הבלתי אפשריות המוצגות.

מלכודת הפוזה הגברית

באופן טבעי גבר שיצר "פוזה" או זהות מושכת המנותקת מהתחושה הפנימית שלו לאורך החיזור עלול לחוות אימפוטנציה. סקס הוא רגע האמת שבו אתה אמור "לבצע". התנהגות לא אותנטית עד עכשיו תגרום לחרדה שהאישה תגלה שאינך כה בטוח ומיומן כמו שהיא חושבת.
החשיבה הזאת נתפסת ברמה התת-הכרתית כמצב סכנה. מצב סכנה מעורר באופן טבעי תגובה של "תקוף או הימלט" בו רוב הדם מוזרם לידיים ולרגליים כדי לאפשר במציאות של איש המערות להילחם בנמר או לברוח ממנו. תגובה אינסטיגטיבת כזאת תגרום לכל הדם לזרום מאיבר המין ולנפילת הזיקפה.
עדיף במצב כזה להודות באופן אותנטי בכך שאינך כה בטוח או מרשים כמו שהצגת את עצמך, אמת פנימית המבטאת באומץ גם תגרום לאישה איתך להעריך אותך ולאהוב אותך כאדם שלם וגם תשחרר את המתח הרגשי ותאפשר זיקפה.
אחרת חוויה מינית עלולה להיות מפחידה ובמקרים רבים תגרום לך באופן תת מודע לחבל בשלבים מוקדמים יותר של החיזור. קשה לחזר ביעילות כשהתוצאה הסופית במקרה של הצלחה היא משהו שמפחיד אותך.
גם החוויה האתגרית הזאת יכולה להפוך להבטחה ההוליוודית ואפילו יותר מכך אם אתה מוכן להפוך אותה לחוויה טרנספרסונלית.

מדרגות בסקס – עם מה אתה עושה אהבה?

ניתן לומר שסקס יכול לבוא לידי ביטוי בשלוש רמות והן הרמה התת-אישיותית, הרמה האישיותית והרמה העל-אישיותית.
סקס ברמה התת אישיותית הוא פשוט פורקן מיני בוא האישה נתפסת כגוף בלבד, היא אינה שונה מהותית מבובה מתנפחת או דמות פורנו. סקס כזה קיים כשהמין הוא סוג של מסחר בין אנשים דוגמת ביקור אצל זונה, סקס למטרת קידום בעבודה או זכיה הפופולריות. למעשה כל סקס שהמטרה בו אינה חיבור עם האדם השני כשלם הוא במידה רבה תת-אישיותי.
סקס ברמת האישיות הוא סקס בו אתה מאוהב או חושק באישה כבת אדם שלמה.
אתה באמת רוצה לפגוש את האישיות שלה ולאהוב אותה. משיכה שתלויה באישיות, מראה ואפילו אנרגיה של בת זוג היא תופעה זמנית. בסופו של יום כל אהבה התלויה בדבר הלך הדבר הלכה האהבה.

איך לזמן אהבה מספקת באמת?

חשוב להבין שמיניות שאינה עולה למדרגה על-אישית מאבדת את קסמה ורעננותה
בטווח הארוך גם אם בת זוגך היא יפיפה מושלמת, כליל החוכמה, בעלת לב זהב, השכלה גבוהה, משפחה מצוינת ומצב כלכלי נהדר רוב הסיכויים שלא תמשך אליה בגיל שבעים ואולי גם לא בשבוע הבא. איכשהו תמיד שתיהיה עם מישהי מיוחדת דווקא אז יופיעו בסביבתה נשים יפות ומוצלחות אף יותר שאינם בהישג ידך.
אתה תיהיה במרדף תמידי המשול לנסיון לתפוס את הקשת בענן. אם עדיין לא היית עם "אשת חלומות" בציון 10 מבחינתך כמעט בטוח שקיים בך מקום שחושב שאישה כזאת תמלא את כל החסרונות שלך ואיתה תחווה את האושר העליון.
אני מזמין אותך לבחור מישהי כזאת ולנהל שיחה עם רשימת האקסים שלה ותגלה שהם לא זכו באושר המושלם בזמן שהיו איתה.

פנטזיית היפיפיה – אשליה ששומרת אותנו במעגל התסכול

לעיתים האשליה חזקה כל כך שבאמת רק מערכת יחסים אמיתית עם "10" תשחרר אותך ממנה קצת.
כל המעגל הזה במהותו הוא מעגל סבל. אם עדיין לא היית עם אשת חלומות יש לך תסכול גדול שאתה מחמיץ משהו גדול שבלעדיו חייך אינם חיים. אם תיהיה עם אשת חלומות תגלה שהיא בשר ודם תגלה שהיא ישות חלקית, פגומה אנושית ומוגבלת בדיוק כמוך.
אולי תגלה שבלי איפור או חזיית פושאפ היא לא כל כך זוהרת ואולי תגלה שהאישיות שלה פחות מעניינת מלקרוא את המרכיבים על קופסת דגני הבוקר. אפילו אם תגלה שהיא מושלמת בהכל תוכך לגלות שיופי, נשיות וחוכמה הן דברים שמתרגלים אליהם, גם הסנדוויץ הטעים ביותר ימאס עליך לאחר שנה או שנתיים שתוכל אותו בכל בוקר, לעומתו יתחילו לקרוץ אליך אוכלים אחרים ולבסוף הסנדוויץ היומי שלך יראה לך טפל ומשעמם.

איך יוצאים ממעגל התסכול המיני?

אתה עלול לשאול האם אין שום מוצא ממעגל האכזבה והסבל, ואם זה הסיפור למה בכלל לטרוח. האם גורלינו הוא להיות עבדים משועבדים למרוץ עכברים אבולוציוני בוא אנחנו רודפים אחרי גזרים אבולוציוניים שלעולם אינם מספקים, וכל שהם עושים הוא לשרת את מטרת הטבע של פרו ורבו והמשכיות הקוד הגנטי שלך. מקור התסכול האמיתי הוא בכך שאתה מחפש את הייחוד הטרנספרסונלי בקשר פרסונלי.
אתה כמהה אל חווית החיבור השלמה והטוטלית עם האם הגדולה או האלה הגדולה. חוויה שתפיג את החרדה הקיומית הבסיסית ותגרום לך להרגיש שלמות עם הקוסמוס. חוויה כזאת קיימת כנראה כזיכרון מהזמן שהיית ברחם ובשלב ההנקה הראשוני.
כשאתה רואה מישהי מושכת ומתאהב בה, באופן תת-מודע מתעוררת התקווה שהיא תהיה האלה הגדולה, היא תמלא את כל כמיהותיך הלא מודעות ותחבר אותך שוב לחוויה הנשית הטוטאלית של הרכות וההזנה. הצרה היא ששום קשר מיני ברמת הגוף או האישיות מסוגל לעשות את זה, רק קשר רוחני שמימי מסוגל.

סקס טראנספרסונלי – אולי הכל סובב סביב מין, אבל מין עצמו סובב סביב*…אלוהימה

האמת היא שיש מוצא אבל המוצא הזה אינו מה שאולי היית רוצה שיהיה, כי הוא דורש ממך שינוי מהותי בגישה. זהו סקס טרנספרסונלי.
סקס טרנספרסונלי הוא לא פחות ולא יותר מאשר לעשות אהבה עם אלוהים (שאקטי, השכינה, האלה…).
נזירים בודהיסטים מזרם וג'ריאנה, אומני טאו מיני סינים ומומחי יוגה טנטרית מסוימים ומקובלים גדולים מסוגלים לעשות זאת במדיטציה או תפילה ללא נוכחות בת זוג משלימה.
הם קוראים לחוויה אורגזמה קוסמית או יחוד רוחני. רובנו עם זאת היינו מעדיפים לפגוש את האלוהות בדמות אישה בשר ודם.
למעשה כל אישה יכולה להיות מקדש לאלה הגדולה, כל אישה בעצם הוויתה היא היא בפוטנצייל האלה הגדולה. רוב הנשים מבוהלות מהחוויה הזאת שדורשת מהם לאבד את "האני" הקטן שלהן כדי לגלות את האינסוף בתוכן.
נשים מודעות לומדות להיפתח לחווית האקסטזה, במיוחד כשגבר אמיתי מוכן לראות את האלה בתוכן. מאסטרים באומנות החיזור הרוחני מסוגלים להמיס אישה במבט בלבד. מוזמנים לעיין במאמר שכתבתי בנושא.
לעיתים די לראות את האלה מתגלת באישה מסוימת כדי להתאהב בה לנצח. די לאישה לפגוש משהו שמזהה את האלה בתוכה כי להתאהב בו. מעט גברים באמת רואים ומאפשרים לאישה להיות ה"אני" הגדול שלה, וזה שם את הגבר שמסוגל במועדון מאוד אקסקלוסיבי. בסרט דון חואן דה מרקו (עם ג'וני דפ ומרלון ברנדו) יש דוגמה נפלאה לכך.
חוויה כזאת תגרום לך להסתכל עליה מנקודת המבט של אלוהים, משהו מופלא, ייחודי וחד פעמי, אתה תראה את כל הטוב הפונטציאלי שלה ותעורר בה את כל הפוטנציאל הפנימי שלה לאהבה וחוכמה לפחות זמנית.
חשוב להבין שכדאי לפגוש את האלה אנחנו נאלצים לעבור דרך המקומות התת אישיים ואישיותיים.
בפוסט הבא אסביר איך עושים זאת.
הערות:
 

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

פוסטים נוספים

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות
הרס עצמי

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות וכיצד הם מתבטאים במיתוס גן העדן 

פוסט על מקרה טיפולי על מנגנוני הגנה רגשיים והרס עצמי, פצעי הליבה הרגשיים והקשר לטעות הרוחנית הגדולה ביותר של האנושות שמגולמת בספר בראשית. טעות שעל פי קארל יונג מייצגת את אחד הקומפלקסים המורכבים של תת המודע הקולקטיבי של האנושות.

המשך קריאה »
ארכיטיפים של משיכה בטיפול זוגי תמונת המחשה
ארכיטיפים יונגיאנים

טיפול זוגי ומשיכה בן ארכיטיפים

  5 סוגי משיכה המשפיעים על הזוגיות שלכם ואיך לשפר אותם דרך טיפול זוגי.

אחד הסודות הגדולים ביותר היא מה מעורר משיכה, מדובר בדבר חמקמק, כן יש למשיכה מרכיב פיזיולוגי ופיזי ברור, אבל יש במשיכה גם רובד עמוק יותר.

המשך קריאה »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

רוצה להיות מטפל-על המשלב רוחניות עם כלים פסיכולוגיים מבוססים?

קורס טיפול טראנספרסונלי בדרך מסע הגיבור נפתח בקרוב

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

דילוג לתוכן