מיניות רוחנית

מיניות רוחנית (חלק ב) – איך לחבר תשוקה, אהבה ורוחניות במפגש מיני כדי להגיע לפסגת ההנאה ופריחה רוחנית.

 

מיניות טובה כטיל בין 3 שלבים

המורה הרוחני גורדייף תאר זאת שילוח טיל בעל שלושה שלבים לחלל.
לדעתו חייבת להיות משיכה גופנית ראשונית, נוחות רגשית ואז חיבור רוחני כדי שהאלה הגדולה תתגלה במעשה האהבה.
למרות שאני אוהב את ההתייחסות ורואה בה ערך גילתי שבמקרים רבים החיבורים מורכבים יותר ואפילו הפוכים. חיבור רוחני ובמיוחד התגלות האלה הגדולה באישה מובילה למשיכה גופנית וכימיה ברמת האישיות בדיוק כמו משיכה גופנית יכולה אבל לא בהכרח לאפשר לאלה להתגלות.

הצ’אקרות כמצבי תודעה בזמן הסקס

גישה נוספת לתהליך הולמת את מערכת הצ’קרות. הגישה הזאת עמוקה ומורכבת אבל אתמצת אותה כאן.
הצ’קרות מתארות שבע מימדי תודעה הקיימים באופן פוטנציאלי בעולם ובתוכנו. הצ’אקרות מאופיינות בקוטביות המקיימת ביטוי זכרי וביטוי נקבי של המימדים האלה וכן את הדינמיקה ביניהם.
במיניות לא מודעת הצ’אקרות מופעלות בהתאם למבנה האישיות הבסיסי של המאהבים. במיניות רוחנית ניתן להפעיל את הצ’אקרות באופן רצוני ובכך לשנות את מצב התודעה והאיכות החוויה המינית.
ניתן לומר שאהבה עם האלה הגדולה היא כמו סגירת ריצ’רץ בו כל הצ’אקרות מתאחדות בין בני הזוג אחת אחרי השניה. עד למצב של איחוד מלא בין בני הזוג, בין הפנים והחוץ ובין התודעה והאנרגיה של העולם. מצב היחוד הזה הוא כמו הכלי בו האלה הגדולה יכולה לשכון ולהתייחד עם האל הגדול.

שלבים בהפעלת הצ’אקרות בזמן סקס

צ’אקרה ראשונה
התהליך מתחיל באופן טבעי במימד הפיזי בו המשיכה החיתית הבסיסית שלך לגופה של בת הזוג מעורר אותך מינית, הדחף הפעיל הוא בדרך כלל צורך בסיסי להתרבות.
באופן טבעי תראה את גופה של בת הזוג כאובייקט מושך, יפה, ומלא חיים.
צ’אקרה שניה
השלב השני הוא התעוררות של משיכה רגשית לבת הזוג, הדחף האופיני יהיה רצון לחוות עונג, אישור רגשי וכיף. באופן טבעי אתה תראה את אישיותה של בת הזוג באור מחניף וחיובי.
צ’אקרה שלישית
במימד הבא של החיבור יהיה התעוררות של משיכה לעוצמה. אתה תראה בבת הזוג שלך כוח טבע מלא תנועה ותשוקה. אתה תחווה צורך לרכב על הכוח הזה ולהפוך אותו לנאמן לך.
מיניות בשלב הזה היא דבר מאוד מדינמי, אנרגטי ותשוקתי.
צ’אקרה רביעית
בשלב הבא אתה תחפש ליצור חיבור נשמתי עם בת הזוג, תראה אותה כמשהו עדין, נשגב ומלא רוח, תחווה קבלה טוטאלית שלה ורצון לגרום לה תענוג, שמחה ואושר בכל דרך אפשרית. הדחף פה הוא להתאחד, להתחבר ולהיטיב.
צ’אקרה חמישית
ברמה החמישית תראה את בת הזוג כישות אור טהורה. היא תופיע לך כמלאך ומעשה האהבה יהפוך לחוויה הרמונית, על זמנית ומעודנת מאוד.
הצרכים הגופניים והרגשיים יעלמו וכל מה שתרצה זה להישאר בחוויה הטהורה והמעודנת הזאת יותר ויותר, החבור יהיה כבר חיבור טראנס פרסונלי בו תחוו את עצמכם כארכיטיפים הראשונים של גבר ואישה שנפגשים יחד בדומה לאדם וחווה, הכוחות האסטרולוגים היוצרים אלכימיה בינהם או המפגש בין ארכיטיפים מיתולוגים. במצב הזה נוכחותה של האלה הגדולה יהיה ברור.
בת הזוג שלך כבר לא תהיה האישיות שאתה מכיר אלה הייצוג הטהור והמופלא ביותר שהיא יכולה להיות ואפשר לומר ש”האור” של האלה יציף אותה ויקרון ממנה באופן מופלא.
צ’אקרה שישית
בשלב הבא האלה הגדולה תתגלה לך דרך בת הזוג באופן בו ה”כלי” (בת הזוג) מתבטל לחלוטין לאור והופך למחשבה או רעיון בלבד.
אתה תחווה מצב של אחדות נפלא עם היקום ומגע מופלא עם מארג החיים. אתה והיא כישויות עצמאיות, אינדיבידואליות ונפרדות יהיו רק מחשבות על פני מרחב לא מוגבל של אפשרויות, בת הזוג לא תהיה יותר אוהבת או מענגת, היא תהיה הרעיון אהבה והרעיון עונג עם כל מה הרעיון הזה מכיל.
צ’אקרה שביעית
המדרגה האחרונה של הגילוי היא מדרגה בה שניכם נעלמים וחווים את המציאות כאיחוד מופלא של תודעה ואנרגיה בלתי מוגבלים.

משחקי תפקידים במיניות רוחנית

מיניות רוחנית נאמר לפעמים שתפקידה של האישה הוא להביא חיוניות ואנרגיה ותפקידו של הגבר להביא כיוון ונוכחות. התפקידים האלו הם שרירותיים.
מיניות טובה הגבר והאישה מחליפים תפקידים בין מכיל למוכל, בין נגן וכלי, בין התרחבות והחלה. במשחק כזה שתי בני הזוג הם נגנים וכלים כאחד היוצרים יחד הרמוניה ייחודית של תענוג, תנועה ורגש.
ובכל זאת ברמה הסימבולית האישה מייצגת את האנרגיה והגבר את המודעות. אולי כי האישה היא זאת שמסוגלת בקלות רבה יותר לעורר את האנרגיה המינית הגדולה. הגוף הנשי בנוי בצורה שמאפשרת לו להיות מיתר רוטט נפלא להרבה סוגי תדרים הקשורים במיניות.
מחקרים פסיכולוגיים מראים שלאישה קיימות באופן פוטנציאלי לפחות 7 סוגי אורגזמות שונות בעוד שהאורגזמה הגברית מוגבלת בהרבה. גבר מיומן יכול לחוות את האורגזמה הנשית דרכו.

והיו למערכת אנרגטית אחת

קיים מצב בו הערוצים האנרגטיים הגבריים והנשים מחוברים והם נעשים מבחינה מסוימת ישות אחת. גבר במצב היחוד הזה יכול בהחלט לטעום את האורגזמה הנשית שהינה בדרך כלל עשירה, חזקה ומתמשכת יותר מזאת של גבר.
בדומה לגלישת גלים בו יש לתפוס את הגל, לרכב עליו ואז לנווט בתוכו, במיניות קיימת תופעה דומה.

לרכב על הנמר

בסימבוליזם ההודי, שיווה (האל הזכר) עושה מדיטציה על פרוות נמר, ושאקטי האלה (בצורתה כדורגה) רוכבת עליו.
הנמר במסורת הטנטרה הוא האישה, עולם החושים, הרגשות, המחשבות, הקונדליני והחיים עצמם.
להפיק את המקסימום ממין יש לעורר את הנמר, כוח החיים הגדול, להישאר על גבו ולכוון אותו כרצונך.
הרבה גברים אינם מסוגלים לשלוט בעולם הפנימי ובכוח החיים שלהם והולכים לאיבוד בזרם החיים, גברים כאלו יכולים להפיע כמושכים במבט ראשון, אבל אשה מודעת ישר תזהה שגבר כזה אם תתגלה לפני במלואה יברח או יקרוס. גברים אחרים מפתחים שליטה על עולמם הפנימי במחיר הרג ניצוץ החיים והחיוניות שלהם, הם בוחרים בדרך נזירית או אה מינית. הם משולים לנהג עם הגה גדול באוטו בלי מנוע, גם זה לא העניין.
גבר אמיתי נמדד בגודלו של הנמר עליו הוא מסוגל לרכב.
במילים אחרות עד כמה הוא מסוגל למצוא את המרכז השקט גם בליבה של סערה גדולה ועד כמה הוא יכול לנתב את האנרגיה של החיים באופן חיובי, מודע ורוחני.
על איך לעורר את הנמר באופן מעשי בפוסט הבא

רוצה לדעת את הארכיטיפ הדומיננטי שלך ולברר אם אימון במסע הגיבור יכול להביא לחייך פריצת דרך? מלא פרטים ונקבע שיחת ברור ואבחון של 20 ד ללא עלות!

פוסטים נוספים

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

הרשמו כאן לקבלת שאלון אבחון ארכיטיפ דומיננטי במתנה

דילוג לתוכן