שוב התבזבז לך זמן על הגבר הלא נכון?

סדנה שחושפת את הגורם התת-מודע שמשאיר אותך מאחור ואיך לשנות אותו.

"אנחנו חושבים שאנחנו יוצאים לחפש בן זוג שיעשה אותנו מאושרים, אבל זה לא נכון! אנו מחפשים בן זוג שירגיש לנו מוכר, וזה בדרך כלל דבר מאוד שונה! במילים אחרות אנו דוחים אנשים שלא גורמים לנו לסבול בדרך שבה אנו צרכים לסבול כדי להרגיש שהאהבה היא אמיתית. זה אומר שאנחנו לא באמת במסע לזוגיות מאושרת אלה במסע למצוא משהו שגרום לנו לסבול באופן שירגיש לנו מוכר."  (אלן דה בוטון)
  1. האם למרות שאת חכמה ומודעת את מוצאת את עצמך חוזרת שוב ושוב על אותן טעיות עם גברים?
  2. האם את פתוחה לאפשרות שיתכן שגורם תת-מודע בתוכך משבש את השיפוט שלך ומצליח לבלבל אותך כל פעם מחדש?
  3. האם את מוכנה לתקן את המקום בו באמת נמצאת הבעיה כי אין לך זמן וכוח לעלות שוב על סרטון?

אם התשובה ללפחות אחת מהשאלות האלו היא "כן", אז הגיע הזמן לתקן את ה GPS הפנימי…אני אלמד אותך כיצד!

אזהרה: דייטים מחורבנים שורפים לך זמן בשעון הביולוגי!

למה נשים פחות טובות ממני מוצאות זוגיות מאושרת ואני לא?

במשך שנים אני מאמן נשים יפות, עוצמתיות, מצליחות ומודעות שפשוט לא מצליחות לזמן לחייהן זוגיות טובה. במקרים רבים הן תולות זאת בכך שכל הגברים היום נעשו מניפולטיבים, לא מחוייבים או חלשים חלקן בכל זאת רואות איך הפחד מפגיעה, חוסר האמון שלהן באהבה, וציפיות לא נכונות מגברים וזוגיות הן מה שתוקע אותן.

איך יכול להיות שאני מחבלת בעצמי כשאני באמת רוצה למצוא כבר את האחד?

נשים מודעות רואות את המבחנים הלא הגיוניים שהן מעמידות לגברים, את ההונאה העצמית, ואת הנטייה לצמצם ולהחליש גברים בתקווה שאז לא יעזבו אותן ואז או שהגבר בורח או אם הן מצליחות בכך הן מאבדות עניין בגבר החלש.

הם מבינות את כל הבעיות אבל פשוט לא יודעות מה עושים בקשר לזה, חלקן היו במאה דייטים, עשו את כל הדיאטות, קיבלו ברכה מכל הצדיקים, ועשו את כל סדנאות ה"זימון" וה"שפע" שבעולם ועדיין זה לא עובד. הסיבה כמעט תמיד נעוצה בכך שהבעיה נמצאת בדיוק במקומות היחידים בהן הם לא מחפשות שזה אומר באזורי הצל ומימד הטרנספרסונלי של האישיות.

קשרים אצלך זה כמו תקליט שבור שחוזר שוב ושוב על אותה השריטה?

מהו הגורם הנעלם שפוגע בשיפוט שלי וגורם לי לבחור בגבר הלא נכון שוב ושוב?

אם את חושבת שהבעיה בחוץ אז שאלי עצמך איך זה שבחורות אחרות מתחתנות כל יום? יש אצלך משהו נעלם שמחבל בתהליך הזוגיות ואת אינך רואה אותו דווקא כי כל כך קרוב אליך. זהו הצל שלך! הצל הוא האזור המוכחש והמודחק של האישיות שלך. הצל מכיל את אותם חלקים שהיה אסור לך להזדהות איתם ולקבל אותם בעצמך . החלקים האלה מושלכים על האחר ובמיוחד על אנשים איתם יש לך קשר אינטימי. החלקים המוכחשים כמהים להיות חלק מהשלם שלך, וכמו ילדים שאינך מוכנה לתת להם צומת לב הם טובעים צומת לב בדרך שלילית. בדרך כלל הם מחבלים במאמצי האישיות שלך להשיג את ה"אושר" בצורות מגוונות. הם גורמים לך להשליך על גברים ציפיות או תכונות שאינן ראליות ולפעול בדרכים שאינם מאפשרות לגבר הנכון להגיע או להישאר איתך. פגישת הצל, ריפוי המצוקה שיצרה אותו, שחרור הכאב והחסימה שהוא מחזיק ואינטגרציה שלו עם האישיות שלך, יעשה אותך שלמה יותר, יחזיר לך את הכוחות ותובנות החסרות לך ביותר ויתקן את אזורי המשגה שלך בתחום הזוגיות.

על מה נעבוד בסדנה?

תיקון התוכנה הפנימית של האהבה

שינוי "הגדרת האהבה" במחשב בפנימי שלך למשהו שבאמת הולם את מי שאת ומה שעושה לך טוב.

מערכות הזוגיות שאת יוצרת אינן באמת מערכות הזוגיות שהמהות שלך רוצה אלה חזרה על "הגדרת הזוגיות" שראית בבית או ההופכי שלה במקרה והיתה כואבת (שזה מיצר את אותה החוויה). 

הגיע הזמן לפסיק לחיות על פי תוכנת "הזוגיות" שהותקנה בך בכפיה בתקופת הילדות. רק עבודת עומק עם תת-המודע שלך יכול לעשות זאת. בסדנה נעשה זאת.

פגישת הגבר הפנימי שלך

כל אחד מאיתנו מורכב מחלק נשי וגברי. כאישה חלק גדול מהצד הגברי שלך מודחק, לכן את צריכה לפגוש אותו דרך השלכה שלו על גבר. רק גבר בחוץ שדומה לגבר הפנימי שלך יגרום לך להרגיש שלמות והתאמה. כידי שתדעי מי הגבר הזה את צריכה קודם לפגוש את הגבר הפנימי שלך. כשתפגשי את ה"חצי השני שלך" בתוכך זה יהיה הרבה יותר קל למצוא אותו בחוץ. כל עוד הגבר הפנימי אינו מאוהב ומאוזן עם החלק הנשי בתוכך את תזמני את הגבר הלא נכון מבחוץ.

לרפא את הילדה הפנימית

נשים רבות למדו לרצות את הסביבה ובמיוחד גברים ובכך לבטל את עצמם.

התוצאה היא אובדן שמחת החיים, הספונטניות והתמימות ויצירת חומות של ציניות, חשדנות וכעס כלפי גברים.

הסדנה תעורר את הילדה הפנימית ותאפשר תהליך ריפוי, אהבה וקבלה עצמית. היא תאפשר לך להיות דמות הסמכות בעולמך ולהשתחרר מהמשימה המתישה של חיפוש אחרי אישור וערך מאחרים.

לבטא את האלה

רוב הקשרים עם גברים באים לידי ביטוי ברמה הגוף או האישיות. כל משיכה גופנית ותיהיה חזקה ככל שתיהיה נחלשת עם הזמן, כל חיבור אישיותי והיה הרמוני ככל שהיה ישעמם ויגלה פגמים לאורך זמן. הסיבה שגברים מאבדים בך עניין או לא רואים את ה"מתנה שלך" ומתמסרים אליך היא כי בעומקי עומקיהם הם מחפשים קשר "טראנספרסונלי" או במילים אחרות את האלה הפנימית שלך. הם מחפשים קשר עם הנשיות הגדולה, המזינה, והאוהבת שזוכרה להם באופן תת מודע מהחוויות הראשונות של ההנקה והרחם. חיבור לאנרגיה הנשית הטראספרסונלית שלך יהפוך אותך לשלמה וממומשת בלי תלות בקשר עם גבר. היא תשחרר אותך מתחושת הנזקקות ותעצים את ה"כריזמה" שלך עם גברים בלי תלות לכמה את קרובה ל"אידאל" היופי המופיע בעיתוני אופנה.

למה אני כמאמן גבר יכול לעזור לך?

העובדה שאני מאמן גבר בעל ניסיון רב באימון גברים בתחום הזוגיות, המשיכה והרוחניות מאפשרת לי להבין לעומק איך שהמוח של גברים עובד. אני מבין מה גברים באמת מחפשים באישה, מה יוצר אצלם מחויבות ומה מפחיד ומלחיץ אותם. חקרתי לעומק כיצד המנגנונים הפנימים של נשים לא מאפשרות לגברים להתקרב אליהם או מרחיק אותם בשלבים מאוחרים בקשר ואיך עליהם לעקוף אותם. כל הידע הזה משמש אותי בתהליכי אימון בצורות שמאמנת אישה תמצא קושי להבין ולהתיחס באופן מציאותי ואוביקטיבי.

בסיכוי גבוה הגבר המתאים לך נמצא ממש מול העיניים שלך, אבל בגלל שאת לא מזהה אותו כנראה מישהי אחרת תתפוס אותו לפנייך

המלצות

די לאכזבה וליאוש

זוגיות לא חייבת להגיע מקושי!

הרשמי עכשיו אל הסדנה שתאפשר לך למצוא את הזוגיות מתוך קלילות והנאה. 

זוגיות זה הדבר הטבעי שקורה כשמשחררים את החסמים שמפריעים לה. 

אני מזמין אותך לשיחת בירור מהנה שתבדוק את התאמתך. 

רן – 0507393910