פורנו ואוננות לגברים רוחניים – כיצד להשתמש באוננות באופן תרפי ורוחני, ואיך להפחית או להפסיק אם מרגיש שהגיע הזמן…לגמור עם זה.

אוקיי, הדת, תורת היוגה ואפילו פסיכולוגים מסוימים יטענו שאוננות מוגזמת אולי איננה ממש דבר מומלץ, ופורנו בכלל מרגיש לפעמים כמשהו מעורר בושה, נמוך ושפל.
לפעמים פורנו יוצר הרגשת מפסידנות, מחשבה בסגנון "הייתי צריך להיות עם בחורה עכשיו, ובמקום אני עם יד ימין", שלא לדבר על התמכרות לעונג, ועל החלשת היכולת לדבר עם אישה בגובה העיניים (והמכנסיים) כשהמוח שלך ישר מתוכנת לראות אישה כגוש בשר עסיסי שכל הווייתו לספק אותך ומאווייך.
מי שרוצה להבין את כוחו המשחית של פורנו על התודעה, שיטייל כמה שבועות בלווית בחורה מערבית בהודו. הגברים ההודים הם תוצאה של הדחקה מינית והרבה פורנו אירופאי, שאלו כמעט כל בחורה מה אנרגיה של גברים הודים עושה לה…
בנוסף תורת היוגה והטאו מספרות שפליטת זרע מחלישה אותך גופנית ומנטלית שלא לדבר על הדת היהודית שרואה בכך חטא נורא.
נתחיל מזה שמיניות זה דחף מאוד בסיסי, אם לא נעשה איתו משהו הוא יצא באופן מעוות וחולני.
דתות שאוסרות ולא נותנות מענה, למעשה יוצרת מנגנון אשמה תמידי שרק מחמיר את הבעיה ונותן כוח לממסד, לו זכות למחילה.
לדעתי עדיף לאונן מאשר להדחיק ולפתח אזור "צל" המגיב לכל אישה כשטן שרוצה להפיל אותנו רוחנית, ואז להגיב בהלקאה עצמית ואשמה על כל נפילה, תודעה מפוצלת כזאת נורא לא בריאה ולא רוחנית.

אנרגיה מינית מודחקת חייבת למצוא ביטוי, לרוב באופן שלילי

הרצון להושיב נשים באחורי אוטובוסים או לכסות אותם מכף רגל ועד ראש בשקים, גם היא מראה על אנרגיה מודחקת ולא בריאה, אני לא רואה בזה גישה רוחנית או הוגנת כלפי נשים.
בנוסף אזורי צל שאננו מוכנים לקבל כשלנו, נשארים תקועים, כלומר איננו יכולים לעדן ולרפא חלקים באישיותינו שאיננו מודים בקיומם, לכן יש לא מעט רבנים וכמרים רציניים באמת שנתפסים בפשעי מין.
חלק שאינך מכיר בו ומוכן לפגוש אותו, ימצא את הרגע בו התודעה הרגילה חלשה ואז ישתלט ויעשה נזק עצום לך ולמשהי.
מה לעשות שמעט בדור שלנו מתחתנים בשידוך בגיל 18, רובינו חיים כרבקים שנים רבות, הדחקה ואשמה, ממש לא פוטרים את הבעיה.
בנוסף גם למי שלא חיי תחת התניה דתית, אוננות לעיתים מרגישה ככישלון, לצערנו העולם לא עובד כך, לרבים מאיתנו יש תקופות יובש "מיני". אנו רק בני אדם, ולעיתים יש לנו תקופות של ביישנות וסגירות.

פנטזיה מינית – למה אנו מגורים ממה שאנו מגורים ממנו, ולא תמיד ממה שהינו רוצים להיות מגורים ממנו

אוננות היא מגרש משחקים של חלקים מאוד בסיסיים בהוויה שלנו, גם לגברים מאוד רוחנים יש לפעמים טעם מיני די פרוע.
מלבד הדחף הביולוגי, לאוננות יש מרכיבים פסיכולוגיים עמוקים. אנו משחזרים בפנטזיה מינית תשוקות לא ממושות לאהבה הכשורה בדרך שאהבו אותנו בילדות. הגבר בפנטזיה מתנהג לבחורה, כמו שאמא התנהגה, או רצינו שתתנהג אלינו כילדים.
פנטזיה על חזה גדול, קשורה לחסך בהנקה, פנטזיה על אישה מלאת ביטחון המוקפת בגברים מעריצים קשורה ברצוננו כילדים לקבל את מלוא צומת הלב והערצה ההורית (שלא קיבלנו), פנטזיה על אישה מסוממת, שיכורה..וכו, על האמונה שלנו שאהבה הורית תתקבל ממסירת השליטה על חיינו לאחר, פנטזיה על אישה שגברים נותנים לה מתנות ומשרתים אותה, על החסך באהבה לא מותנית, הצורך להרגיש אהבה שבאה בקלות וללא מחיר.
פנטזיה על אישה בוטה וגסה המנצלת את מיניותה כדי ליצור עליונות על גברים מבטא את הכימיה של הילד להפסיק לרצות ולתבוע את צרכיו בביטחון מהוריו..וכו (במובנים רבים bdsm הוא תהליך תרפי)
פנטזיה על אישה המרגישה הכי יפה, בתחרות מול נשים אחרות מראה על הצורך הילדי שלנו לקבל הכי הרבה צומת לב, מול אחים או דברים אחרים, ולהרגיש שאנו הכי חשובים לאם.
הבנת המימד הפסיכולוגי מאחורי הפנטזיה המינית מאפשרת גישה לאזורי ה"צל" המודחקים הזקוקים למפגש, ריפוי ואהבה. גם אם הפנטזיות שלך מאוד אפלות, הן לא רעות, או דורשות בושה והדחקה.
הם פשוט דורשות בירור. מה הצורך הרגשי העמוק המתבטא בהם. אוננות היא גשר מדהים לתת המודע ולחלקי האישיות המודחקים, ממש שווה לזהות את הכמיהה של הילד הפנימי הצפונה בשורשם ולטפל בו.

אוננות רוחנית לגברים

אחת הבעיות הרוחניות באוננות היא שלרוב נשים בפורנו ופנטזיות נתפסות כאובייקט מיני, מלא תאווה איברים שופעים וחסר נשיות ועומק.
מבחינה פסיכולוגית קל להבין זאת. לכל אחד מאיתנו הגברים צורך בסיסי להכות כל בחורה מושכת על הראש ולגרור אותה למערה, עם זאת עלינו לתפקד מול נשים בכבוד, אכפתיות, נימוס ורגישות.
הדחף הפרימיטיבי הזה עובר הדחקה והוא תמיד מחפש איזשהו ביטוי. הוא עלול אם איננו מכניסים אליו מודעות להפוך ליצר הרס עצמי.
אישה עם אישיות פשוט לא עושה לנו את זה באוננות, כי אם אישה נתפסת כבעלת אישיות ואנושיות צריך להתחשב בה, ואוננות היא הזמן למילוי צרכים טוטלי ונרקיסיסטי.
עם זאת במוסרת הטנטרה בהחלט יש תרגילי אוננות רוחנית.
הרעיון מאחוריהן הוא לעשות אהבה עם מלאכיות מהעולם האסטרלי (דקיני), אלות (טארה קאלי) או בטנטרה שחורה עם ישויות שדיות (סוקביס, לא מומלץ לנסות).
באמת באמת שלא מומלץ לנסות דברים כאלו ללא מורה וחניכה מתאימה!!! (ראו הוזהרתם!!!!!!! אל תתלוננו לי אחר כך עם יתחילו בעיות, מסיר אחריות למי שלא מקשיב לי פה!).
עם זאת ניתן לעשות "ראיה מעבר לצורה" (טרנספיגורציה) לנשים בפנטזיות שלנו.
ראיה מעבר לצורה היא יכולת לראןת את הארכיטיפ הנשי האלוהי מעבר לאישיות, המראה וההתנהגות של האישה בפנטזיה או סרטון הפורנו. למעשה לכולנו חיפוש שורשי עמוק ולא מודע באוננות ואורגזמה אחר חווית ההנקה וברמה הרוחנית אחרי העונג והנוכחות האינסופית של טבע התודעה (דבר המורגש באופן קבוע לאחר ההארה).
מוכנות להפוך את אובייקט הפנטזיה ברגע האורגזמה (בה אין צורך בגירוי פסיכולוגי) לאלה הגדולה, אידיאל נשי טהור, יפיפה, מלא חוכמה וחמלה, מתקן את ההקטנה של האישה המתגלמת בדמות הפנטזיה שלנו.

אוננות – יצר הרס עצמי או חיפוש רוחני

זה עובד גם בחיים, פעם הוזמנתי למועדון החשפנות הגדול בעולם (בווגס), ישבתי עם חברי הרגשתי נבוך מאוד לעומת הנשים הרוקדות, וכאלו שניגשו הציעו ריקוד על ברכינו תמורת תשלום נוסף. ממש לא התחברתי והרגשתי כילד בן 15 שברח ממנזר שתקנים מול האנרגיה הנשית החזקה והבוטה הזאת. אז התחלתי להפוך את הנשים לאלות (לא היה קשה), אז ניגשה אל החבורה שלנו חשפנית יפיפיה, היא ביקשה לדבר איתי, היא אמרה שהיא מעולם לא חוותה גבר שכך "ראה אותה", דיברנו במועדון כשעה, (יכלה לעשות קרוב ל 1000 דולר בזמן הזה).
היא התגלתה כאישה רגישה ומקסימה, השאירה לי מספר ודיברנו לתאם דייט, חברי הסתכלו עלי כ"אליל", הייתי במסע דרכים והחלטנו להמשיך למחרת בבוקר, עם זאת היתה לי הוכחה שטראנספיגורציה עובדת, עד היום האנשים האלו חושבים שאני מסתיר מהם איזה סוד פיתוי מתוחכם. (אולי כבר לא, בכל זאת עברו 15 שנים מאז).
סיום רוחני של אוננות יצרית בהחלט יכול לאזן את "הרישומים השלילים" בתת המודע, ויכול אפילו ליצור חיבור חיובי עם הכוח הנשי הקוסמי. דבר שיכול לפתוח צינורות שפע וצינורות אהבה עם נשים ממשיות.
 
תמונה של נזיר במדיטציה, ניתן להימנע מפורנו באמצעות תרגול של מדיטציה המעדנת את האנרגיה המינית
אוננות יתר יכולה להימנע באמצעות מדיטציה ותרגול גופני מתאים

אי שפיכה ואוננות

חלקנו רוצים לפתח יכולת להחזיק זמן רב ולהפריד בין אורגזמה ושפיכה, אוננות יכולה להיות הזמן לדברים כאלו, ישנם פוסטים רבים המסבירים כיצד, עקרונית כדי להגיע לזה, אוננו בעיקר על ידי מודעות לתחושת הגוף, געו בעצמכם באופן שמגביר את העוררות. הרגישו היכן נמצאת נקודת האל-חזור שלכם, ועיצרו כשאתם קרובים אליה. אם נתקרב אליה שוב ושוב, נקודה זאת תהיה רחוקה יותר, כלומר נחווה עונג רב יותר בלי לשפוך. ברגע מסוים התודעה תלמד לחוות אורגזמה בלי לשפוך. כאן לא המקום לנמק למה הדבר הזה רצוי.
עם זאת, אוננות ללא פנטזיה, תוך חיבור לגוף, תשפר את הביצועים המיניים שלכם. ככל שתעשו זאת, מוכחם יצור יותר חיבורים עצביים לאיבר המין, תרגישו יותר ותשלטו יותר.
כלי שעוזר הוא "סובלימציה" או הנעת האנרגיה המינית והעונג מאיבר המין לאזורים אחרים בגוף (ובמערכת הצ'אקרות).
סובלימציה מאוד בריאה, ומגינה עליכם מלהיות מכונת תאווה, אנרגיה מינית הנשארת באזור האגן גורמת לתשוקה מינית גדולה יותר ויותר, הנעה של האנרגיה לאזורים אחרים מפתחת עוצמה, יכולת לאהוב ותודעה רוחנית, בהתאם למקום אליו היא מוזרמת. לא כאן לפרט טכניקות סובלימציה, עם זאת תרגול דוגמת אודיאנה באנדה ביוגה (udiana banda ) או המעגל המקרו קוסמי בטאו (הגבר הרב אורגזמתי של מנטאק צ'יה הוא מקום טוב להתחיל) הם תרגולים פשוטים ומאוד קלים למציאת הדרכה באינטרנט)

הימנעות מאוננות

אחרי הכול אוננות ופורנו הם דברים ממקרים, משביעם רעב, ולעיתם פשוט איננו רוצים לבזבז את החיוניות המינית שלנו, כי בא לנו לנתב אותה לדברים אחרים. זה נכון גם לשכלינו שאולי נרצה לנתב אותו לחשוב על דברים שאינם סקס.
סובלימציה תמיד עוזרת להפחית את הצורך, ווכן פעילות גופנית מתישה כמו ריצות ארוכות. אוכל קל, ודיאטה דלת חלבונים גם היא עוזרת.
מעל הכל המוכנות שלנו פשוט לאפשר לתשוקה ולדחף להיות שם בלי להגיב להם או להדחיק, עוזר מאוד.
מלחמה רק יוצרת מאבק ואפילו התגברות של היצר, התבוננות וקבלה מאפשרת לתחושות לבוא וללכת, כמו כל תופעה פנימית אחרת.
לבסוף אולי רוב הדברים בעולם סובבים סביב סקס, אבל סקס בעצמו סובב סביב הערגה לאלוהות, לחיבור קדוש, למגע עם ההוויה והעונג הגדולים. אם נזכור זאת, נוכל לקבל יותר את עצמנו, בסך הכל חרמנות היא כמיהה להרגיש אחדות ברמת הגוף.
ניתן ממש לחוש זאת שבחורה מושכת עוברת גורמת לנו לחשוב על פורנו ומקום שקט.
האם מה שאנו כמהים לו זה הגוף שלה? או האנרגיה המזינה ומלאת החיים שהיא שעוברת דרכה? האנרגיה, ההזנה והעונג של החיים עצמם.
אולי איננו יכולים או רוצים לסחוב אותה או את עצמינו למערה, אבל אנו יכולים פשוט לתת לחיוניות והחיים שהיא מעבירה בנו לזרום בגוף, ולהודות לאלה הגדולה, שהיא תמיד מזכירה לנו את נוכחותה.
הערות:
*לזכותן של דתות וספציפית הדת היהודית, כדי להשיג מצויינות במשהו, שימור האנרגיה המינית חשוב, שחקן כדור רגל שלא מאונן יצליח יותר במשחק, תלמיד ישיבה אמיתי שלומד כל היום בעמקות, או נזיר בודהיסטי יצליחו יותר אם ימנע בגלל הימנעות ממין, פשוט כי האנרגיה המינית תותמר. למעשה סוד ההצלחה של כמעט כל תחום הצטיינות הוא התמרה וכיון של האנרגיה לדבר הזה, גם בטהובן, טורינג וכמעט כל גאון בתופות יצירתיות נמנעו ממין.
בנוסף לפורנו יש אפקט של האדרת הגוף ועונג גופני, דבר שיוצר אובססיה והיצמדות לדבר מתכלה ומוגבל. דבר שעלול להפריע לתודעה להיצמד ולהיקשר לאור האמיתי והנצחי של הבורא, התודעה המשוחררת מהיצמדות.
*על פי הקבלה אוננות רגילה היא פעולה של משיכת אורות באופן אנוכי, כלומר אני מקבל עונג לעצמי בלי שום יכולת או רצון להעניק אותו לאחרים ולהיות ב"השוואת צורה" למקור האור (שתמיד נותן כי ממי אלוקות יכול לקבל), מה שגורם לתענוג להעלם מהר ולריקנות לבוא. (במין אמיתי מעניקים למשהו). תפילות סטיייל רבי נחמן, "השם אינני רוצה להתנתק ממך ולהיות בהופכיות אליך…עזור לי וכו" הם סוג של התמרת אנרגיה. כך שיש מקום לאנשים הבוחרים בנזירות או צמצום לילודה בלבד ליצור תנאים סטריליים מגרוי מיני, כל עוד זה לא מעורב בכפיה על אחרים. לבסוף כדי לנטרל אפקט האנוכיות, מומלץ תמיד להקדיש אורגזמה למשהו חיובי, כמו שלום עולמי, בריאות לכולם, או גאולת האנושות.
*המעגל המיקרוקוסמי של מורה הטאו מנטאק צ'יה יכול לעזור בעידון האנרגיה, הסבר בלינק

רוצה לדעת את הארכיטיפ הדומיננטי שלך ולברר אם אימון במסע הגיבור יכול להביא לחייך פריצת דרך? מלא פרטים ונקבע שיחת ברור ואבחון של 20 ד ללא עלות!

פוסטים נוספים

אפקט דאונינג קרוגר – מהם תסמונת המתחזה ותסמונת השוטה, איך משתחררים מהשפעתן

אפקט דאנינג קרוגר הוא תופעה המאופיינת בהערכה מוגזמת של יכולתו להצליח במשהו ואז בהערכה מצומצמת מידי של יכולתינו להצליח במשהו דווקא כשהפכנו בו למומחים. הוידאו מסביר את התופעה וכיצד להתמודד איתה

Read More »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

הרשמו כאן לקבלת שאלון אבחון ארכיטיפ דומיננטי במתנה

דילוג לתוכן