חיזור רוחני

חיזור רוחני (חלק א) – סודות משיכה רוחניים שמשנים את הכל.

גברים ונשים רבים פונים אלי בנושאים של חיזור ומשיכה. במקרים רבים גברים למדו “שיטות פיתוי” מגוונות שפשוט לא עובדות.
“תעשיית הפיתוי” מגלגלת מילירדים בשנה, כמעט כל גבר חילוני שמע על ה”גיים” (אם לא ספר חובה), ומכיר לפחות כמה מישפטי פתיחה, יצירת מגע, ומושגים כמו לסגור KC.
יש שתי בעיות עם “פיתוי” והם שה”קהל” מפתח עמידות לשיטות, בדיוק עם כל טכניקת מכירה אגרסבית, הקהל לומד, נעשה חשדן וזה מפסיק לעבוד די מהר( במיוחד נשים פיתחו חושים חדים למניפולציה גברית).
הבעיה השניה היא ש”פיתוי” שם אותך בעמדת הצייד המנסה להשיג משהו מהאחר. גישה כזאת מתאימה למלחמה, אבל אהבה היא מצב בו שתי הצדדים רוצים להרוויח וליצור חיבור רגשי וגופני.
עמדת הצייד יוצרת דינמקה של אגו מול אגו ואז מתעוררת התנגדות. הדינמיקה הזאת הורסת חיבורים שיקרו באופן טבעי אם לא נפריע להם.
אציג מספר מרכיבים בהם אני משתמש לחיזור ומשיכה בקוצ’ינג רוחני טראנספרסונלי.

בועת המשיכה שלנו – המפגש הלא מודע שמשנה הכול 

מנקודת מבט רוחנית סביב כל אחד מאיתנו יש בועת אנרגיה (הילה) העוטפת אותנו.
כשאנו יוצרים אינטרקציה עם אדם אחר, הבועות שלנו יוצרות אינטרקציה. ההשפעה של האדם האחר מאוד קשורה לבועה שלו. אם הבועה של אדם מסויים קטנה,
הוא כמעט לא ישפיע עלינו, לעיתים הוא אפילו ישאב אנרגיה מהבועה שלנו ונרגיש מרוכנים. אם הבועה שלו תעונה בכעס, עצבנות או עצב, אנו נרגיש פתאום את התחושות האלו.
עם לעומת זאת הבועה חזקה וטעונה באהבה, שמחה וכיף נרגיש נעים, מעצים ומרענן להיות בחברת האדם השני.
אם הבועה שלו טעונה במיניות, חושניות, תשוקה הגוף שלנו יתחיל לפלרטט איתו ולהתעורר מינית ואפילו לא נרגיש שזה קורה.
כדי שאינטרקצית הבועות תקרה הבועות צריכות להיפתח, ככל שיש יותר ראפורט וכימיה בין אנשים יותר סיכוי שחילופי האנרגיה יתרחשו בעוצמה.
בני אדם מושכים הם אלו שבועת האנרגיה שלהם טעונה באנרגיה מינית, חושנית,שמחה וכיפית.
(יש כל מיני הגדרות למשיכה, כמובן שנערות לילה רעילות וילדים “רעים” מחברים את האנרגיה המינית שלהם לאכויות אפלות כמו פראות, שליטה, כוחנות, התרסה, ציניות וכו, זה מעצים את האנרגיה המינית ו”האפיל” אבל יוצר לרוב אינטרקציות טעונות סבל. לא בהכרח הדבר הרצוי).

כיצד טוענים את בועת האנרגיה?

יש תרגילים רבים שמטעינים את הבועה באופן חיובי, כמו לנשום פנימה אור בצבע ורוד ואדום לאשה, וכתום וירוק לגבר.
לעורר עצמינו מינית (בלי לפלוט) ולתת לתחושת העונג להתפשט בכל הגוף. ופשוט לצחוק,לחייך, להיות באנרגיה גבוה, להפעיל את הגוף, ולהרגיש תיקווה וערך עצמי.
התרגיל הבסיסי להתחיל ממנו הוא לנשום עמוק ולדמיין צבע שקשור בשבילך למיניות, חושניות וכל מה שהיית רוצה בהילה שלך נכנס פנימה ומגיע עד איבר המין שלך. דמינו בועה באזור הזה ראו איך כל נשימה מגדילה את הבועה עד שהיא נעשית גדולה ממימדי הגוף, הרגישו אותה צבעונית, מלאת חיים, רוטטת ומינית, צאו לעולם ואפשרו לבועה שלכם לפגוש בועות אחרות.

לאהוב את איבר המין – (לא להתבייש לא להתבייש) 

ליחס שלנו לאיבר המין השפעה עצומה על כל היחס למיניות שלנו ולאנרגיה בבועת האנרגיה שלנו.
לא סתם ההודים רואים את היחוד של איברי המין כסמל לאלוהות. (איבר המין הגברי נקרא לינגם והנשי יוני, הם מיצגים את שיווה, האל הזכר (התודעה) ושאקטי בת זוגתו, (העולם, האנרגיה והחושים))
אם איננו אוהבים או איננו רואים את איבר מיננו כיפה, עוצמתי וקדוש איך נרגיש בקשר למיניות ומין בכלל. אם אנו חשים בושה כלפיו אז אנו בכלל בצרות.
כדי לאהוב את איבר מיננו לא צריך גודל או מראה של כוכבי פורנן. צריך פשוט לקבל אותם כיפים ומיוחדים. בעולם שאינו סרט מוגזם וקריקטורסטי כל איבר מין נעשה באופן שיתאים בדיוק לאיבר מתאים המקביל לו.
בנוסף איבר המין הוא צינור האנרגיה , לאנרגיה שעוברת יש יותר השפעה מאשר לצורה ולגודל.
איבר המין שלנו הוא ביטוי נפלא של הטבע ומי שאנחנו, אם אנחנו מחוברים לטבע העליון והתחתון שלנו אז איבר המין שלנו יהיה פשוט נפלא.
אחד התרגילים המעולים להעצמת האנרגיה של איבר המין הגברי היא להצמיד אותו לעץ ולחוש את העוצמה שלו מחוברת לעוצמה של הטבע עצמו, לנשים מומלץ לשבת על האדמה ולהרגיש כיצד היוני מתחבר לכל כדור הארץ נטען ומתעצם.
מומלץ להרגיש את איבר המין ולשלוח לו חיוך ואהבה, בדומה לתרגול האהבה בפוסט העוסק בזה, מדיטציית אהבה לאיבר המין ולאיברים אחרים בגוף מחזק את כוח המשיכה שלנו.
נסו יום אחד להשקיע 15 ד בלשלוח אנרגיית “חיוך” לאיברי הגוף ובמיוחד לאברי המין ואז לצאת לדייט, תגלו שינוי משמעותי.
בנוסף אחד הטיפים שרקדניות בטן מצליחות נותנות זה שכל התנועות יוצאות מהיוני, נסו לדבר מאיבר המין, לנוע מאיבר המין, להביט מאיבר המין… יש לזה כוח.

יכולת מינית ויחס למין – איך נתקדם בדרך אם איננו רוצים להגיע לשם

אם אין לנו ביטחון ביכולתינו המינית אז משהו פנימי יכשיל אותנו בחיזור, כאילו אנו שואפים להגיע למקום שאיננו רוצים באמת להגיע אליו. מיניות היא דבר טבעי שלכל אחד מאיתנו יש, כך שבאופן בסיסי לעיתים כל מה שעלינו לעשות זה לא להפריע לאמא טבע. לעיתים צברנו טראומות והשפלות. לעיתים עצם זה שיצרנו בשלב החיזור דימוי עצמי חיובי מוגזם יכול להתבטא ב”חרדת ביצוע”.
במיוחד כשמדובר בגברים, מיניות היא פעולה של המערכת הפארה סימפטטית, התיחסות למיניות כמשהו “מסוכן”, מפעיל כפתור תקוף והימלט, כל הדם זורם ליד ולרגלים במקום למקום בו הוא צריך להיות. הדבר עלול לגרום לאימפוטנציה זמנית וחרדת ביצוע.
עדיף לפני שלב המין פשוט להתוודע על יכולתך וניסיונך האמיתי, הדבר עוזר לשחרר את החרדה וההצגה, ואז פשוט אפשר לגוף לבטא את עצמו, ולעשות מה שמענג, הוא יודע הכי טוב.
ברמה גבוה יותר יש ידע רוחני נרחב לשיפור מיני במסורת הטנטרה והטאו.
בטקסטים הודיים כמו הקאמה סוטרה והגן המבושם יש המון החיות למיניות טובה. השוק מוצף בספרי שיפור מיני, מומלץ לתרגל בשיטתיות כלים שמוצעים בהם. יכולת לשלוט בפליטה לגברים ויכולת לחוות אורגזמות עומק לנשים מאוד עוזרות לתפקוד מיני טוב יותר.
ניתן לתרגל אותן באופן עצמאי ללא בן זוג, בעזרת ספרים דוגמת הגבר המולטי אורגזמי, מורים דוגמת רועי שחם, מנחים גברים במסגרת קבוצתית. חשוב ללמד, להתאמן ואז כשפוגשים בת זוג מתאימה יש יותר יכולת וביטחון.
כמו כן מיומניות מגע ויכולת להזרים אנרגיה וליצור חיבור אנרגטי מדיטטיבי משפרות אינטרקציות מיניות.
להיות טובים במעשה האהבה הוא נושא רחב שאולי ארחיב עליו בהזדמנות, מדובר באומנות שדורשת ניסיון ומיומנות.
אם בתחושה הפנימית אין לך אותה עדיין, חשוב לדעת שחלק גדול מזה קשור בכימיה, ובחיבור עם האדם השני, וחלק כשור בחיבור לגוף ולרגש שלך.
לפתח יכולת מגע וחיבור לגוף לא דרוש בן זוג מיני (אם אתם לבד).
למדו מסג’ והציעו לחברים ואנשים בחינם.
למדו להכניס רגש למגע.
כשאתם מעסים משהו הכניסו רגש של איכפתיות וחיבה.
כשאתם נוגעים במישהו בכוונה ארוטית הכניסו את התשוקה והאהבה שלכם למגע. ניתן לעורר משהו מינית רק מעיסוי של כף היד. פשוט עשו אהבה עם כף היד שלהם.
כמובן שמותר להעביר אנרגיה מינית בקונטקס חיזורי לגיטימי בלבד ולא בטיפול.

מתקדם – מגע מיני אסטראלי

אם אתם נמשכים למשהי/ו ויש בינכם כימיה ניתן להכניס לתוך השיחה שלכם מיניות באמצעות תנועות מין ודיבור מין.
כשאתם מדברים איתה ממש הרגישו שתנועות הגוף שלכם הם מגע בו, הבעת היד היא ליטוף על השפתיים (עליונות או תחתונות), הפטמה וכו…כשאתם מדברים הרגישו כאילו אתם מבטאים האהבה כלפיו. התדר עובר גם אם תדברו על ראיית חשבון.
זה עובד ברמה תת מודעת ומעורר מיניות אצל האחר
ברמה מתקדמת יותר ממש דמינו איך אתם מעוררים באמצעות הגוף הפראני העדין שלכם את אזורי המין שלו. געו עם השדה האנרגטי שלכם באזורים רגישים כמו השפתים, אחורי האוזנים, הפטמות והיוני או לינגם, ניתן לגעת בעזרת “הידים האסטראליות” או באמצאות איבר המין האסטראלי וכאילו ליצור חיבור בין עברי המין האנרגטיים שלכם.
זה מוסרי ועובד רק אם השני רוצה מיניות איתכם, אם לא בועת האנרגיה שלו תהיה סגורה והאנרגיה לא תעבור אליו.
ניסיון לפרוץ את בועת האנרגיה שלו בכוח, אינה דבר מוסרי והיא דומה לינסיון לאונס אנרגטי, ממש אסור! (ולא יעיל) פשוט אפשרו לו להכיר אותכם יותר ואולי אז תהיה פתיחה.
לעיתים הגוף האנרגטי של האדם האחר פשוט כבר בחר בכם מינית והחלק המודע עדין לא עודכן בנושא, אז בסדר לעשות זאת עם המון רגישות לתגובה שנוצרת.
חיזור הוא ריקוד, מאוד חשוב להיות בהקשבה לשני ולמקום שלו.
מומלץ לבחור בני זוג שאתם באמת רוצים, התפשרות גורמת שהאנרגיה שלכם לא תופעל במלואה ותיהו חלשים יותר, מאהב פוטנצלי שמרגיש שבחרתם בו כהתפשרות לרוב ידחה אותכם, פשוט כי ירגיש שתמאסו בו בהמשך כך שעדיף לנצח במשחק האגו ולדחות אתכם קודם.
בכלל עדיף להמנע ממאהבים ובני זוג שעדין צועדים במסע ל”קבלת אישור”, אולי קל להשיג אןתם, פשוט מתעלמים מהם, ונותנים צומת לב ל”מיתחרים” שלהם, אבל לרוב כשהם ישיגו את ה”אישור” שלכם הם יעזבו ותגלו שחיבור המבוסס על חולשות של האגו לרוב לא מוליד דברים מספקים.
 

רוצה לדעת את הארכיטיפ הדומיננטי שלך ולברר אם אימון במסע הגיבור יכול להביא לחייך פריצת דרך? מלא פרטים ונקבע שיחת ברור ואבחון של 20 ד ללא עלות!

פוסטים נוספים

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

הרשמו כאן לקבלת שאלון אבחון ארכיטיפ דומיננטי במתנה

דילוג לתוכן