רווקה? גלי איזו מ 7 סוגי הנסיכות מהאגדות את מגלמת

אם את רווקה, יתכן שאת "נסיכה" החיה עדין "בפנטזיה", ועדין לא גילית את המלכה הפנימית שלך. המאמר יחשוף איזה נסיכה את וכיתד למשוך בן זוג דרך הפיכה למלכה.

סיפורה של עינב - היפיפה הלא נרדמת

עינב היא בחורה מושכת, כל גבר כמעט בסביבתה מוצא עצמו מכרכר סביבה. היא לא מאלו שנראות כמו בובת ברבי או משקיעות שעות מול המראה, אבל יש לה איכות נשית שגברים תמיד חיפשו. תשומת לב גברית לא חסרה בחייה, אבל גם חברותיה המקנאות ביותר, לא ידעו שבמעמקי ליבה היא קנאה היא בהם.

איכשהו הגברים שבחרה אף פעם לא היה הדבר הנכון. הרבה מחברותיה "האפרוריות" כבר התחתנו או היו בקשר רציני והיא הייתה תקועה בדרמה אינסופית של חיזור, קסם, רומן קצר מועד, ואז אכזבה, שבירה, כאב ושוב פעם לבד.

זה נמאס לה. אבל למרות שראתה עצמה כבחורה מודעת היא לא הצליחה להבין למה תמיד לה זה קורה. היא הרגישה שמגיע לה גבר מקסים ומודע, גבר כריזמטי שיתאים לבחורה מוצלחת כמוה. אבל לרוב מי שפגשה התגלה כבעייתי, חלש, ילדותי או פשוט מתחת לרמתה. האם לא נותרו גברים טובים, בעיר? במדינה? ביקום? חשבה בייאוש, אני כבר לא בת עשרים ידעה, היא אולי נראתה כבת עשרים אבל בפנים היא הרגישה את השעון הביולוגי מתקתק. התחשק לה כבר להפוך דף, ולהתמקד בבעיות זוגיות במקום בבעיות חיזור.

זה כמו לקרוא שוב ושוב את ההקדמה לספר בלי שאף פעם לא קוראים את הספר עצמו, חשבה כשסיימה עוד ספר על מציאת זוגיות. היא עשתה "בייבי סיטר" לילדה של אחותה, ילדה מקסימה בת חמש, אחותה התחתנה צעירה, וזה למרות אהבתה כיווץ לה את הלב, "קטנה ממני בשנה, פחות יפה, ובכל זאת כבר נשואה ועם ילדה מקסימה". היא שמה לילדה "פרוזן" בפעם המאה, לרגע חשבה אולי אני הנסיכה המקפיאה?…"אפילו נסיכות בימינו לא תמיד מוצאות נסיך" חשבה לעצמה. אני בטוח סוג של נסיכה, אבל השאלה איזה?

 סוף

כמה פעמים ניסית לזמן גבר והגיע צפרדע?

עם יד על הלב את יודעת שכשאת רוצה משהו במאה אחוז הדבר הזה מגיע. אם הגבר הנכון עדיין לא הגיע, זה כי חלק פנימי בתוכך חיבל ב"זימון" שלך, בדרך כלל זה חלק שנתקע בגיל ההתבגרות או בילדות. זהו חלק שאם לא תסכימי לראות אותו עכשיו ולעדכן אותו לגילך ומצבך העכשווי, הוא לא יאפשר לך לזמן את בן הזוג הנכון. לחלק הזה אני קורה ה"נסיכה".

 

איזה מתוך 7 דמויות הנסיכה את מגלמת?

האם חשבת פעם איזה סוג של נסיכה את? יש הרבה סוגים של נסיכות, לכל אחת הסיפור שלה, אבל המשותף לכולן זה שהן חיות "באגדה" או בשפה מודרנית ב"סרט".

אמנה כאן את הנסיכות:

רפנזל, הנסיכה הלא מושגת במגדל השן:

זאת שמצפה שגבר יוכיח את עצמו באופן בלתי סביר כדי לזכות בה, היא מציבה לו מבחנים בלתי אפשריים, ומספרת לעצמה שאם הוא לא עמד בהם אז זה לא הוא.

לרוב הוא פשוט הרגיש את חוסר הביטחון העמוק שמסתתר מעבר לפוזה, הוא קלט שאי אפשר למלא אותו מבחוץ. שיהיה שם פחד נטישה תמידי. חיים איתה יהיו מבחן נאמנות אין סופי. וכמה שהוא אוהב ומאוהב בה, הוא לא רצה לעצמו חיים כאלו. רק כשהנסיכה הזאת תבין שפחד זה שמייצר בדיוק את התוצאה שהוא בא למנוע, שתישאר לבד במגדל השן שלה, אולי היא תתחיל להשתנות.

טיאנה – הנסיכה מנשקת הצפרדעים

נסיכה הבוחרת בגברים בלתי אפשריים, מאמינה שתשנה אותם למה שהיא רוצה, אולי כאלה צעירים מדי, או מבוגרים מידי, אולי כאלה ששונים ממנה מדי או לא זמינים רגשית…

הנסיכה הזאת אינה טיפשה, בחירה בגבר שאין סיכוי שילך איתו בסך הכל שומר אותה בפנטזיה ומגן עליה מלפגוש את הגבר הנכון. (שיכריח אותה להתבגר ולהפוך למלכה).

בת הים הקטנה – נסיכה שמוותרת על עצמה

בת הים הקטנה עזבה את הים, וויתרה על חבריה, משפחתה, זנבה ויכולת השירה המופלאה שלה, כדי להתחתן עם גבר ארצי ורגיל.

מודל הנסיכה הזה היה מאוד נפוץ בעבר ופחות בימינו, הנסיכה הזאת מאמינה שאהבה חייבת להיות כרוכה בביטול עצמי מוחלט והקרבה טוטלית של עצמה. גם אמונה כזאת נועדה לשמר את הפנטזיה, אלא אם את מתחתנת עם גבר מרוקאי של פעם, כמעט אף גבר מודרני שאינו נרקסיסט או פסיכופט לא ידרוש וירצה ממך דבר כזה. בחירת גברים כאלה היא בסך הכל עוד דרך להישאר בפנטזיה, ולהוכיח לעצמך שלהיות "פיטר פנית" עצמאית ורווקה לנצח עדיף.

ברור שאת לא תצליחי לעמוד בכך לאורך זמן, וגם זה לא רצוי ולא מועיל. למעשה הנסיכה הזאת היא סיפור האימה של הנשיות החדשה, סיפור האימה שמוביל לקיצוניות השניה הנקראת הנסיכה העצמאית מידי.

אלזה (פרוזן) – הנסיכה העצמאית מידי

נסיכה כזאת היא אשת קריירה מצליחה, יפה ומוכשרת מהחיים, ולמעשה אינה צריכה גבר בחייה. היא מדברת על התמסרות והרצון לנוח מהמרוץ, אבל למעשה היא מכורה, גבר לעולם לא יצליח להיכנס לחייה, פשוט כי אין לו מקום, היא עסוקה מידי, דעתנית מידי ובררנית מיד. בעומק היא נושאת בתוכה זיכרון "גנטי" של נשיות מסוג בת הים הקטנה, וכפיצוי ומתוך חוסר אמון בגברים היא בחרה בקיצוניות השניה. התחושה שכל הגברים חלשים או "שתלטנים", ואף אחד לא יוכל להכיל אותה בלי "להקטין" אותה הוא גם פנטזיה, שבאה לשמור אותה ב"אזור הנוחות" הנסיכותי שלה.

היפיפיה הנרדמת – הנסיכה המדחיקה והמנותקת

היפיפה הנרדמת היא אסטרטגיה נשית של להתעלם ולהתנתק מהנושא בכלל, נסיכה כזאת לא רוצה לדבר ואו להתייחס בכלל לנושא של גברים, היא היתה מבחינתה מעדיפה  להיות נזירה בודהיסטית בהימאליה. כל איזכור של הנושא מעורר אצלה התנגדות ודחייה, היא לא תלך לערבי פנויים פניות או תגלה סימני עניין אחרים בזוגיות. היא מעדיפה לישון לנצח דרך שנות השלושים שלה ולהתחיל את החיים כאלמנה, פנסיונרית שילדיה כבר עזבו את הבית. בסתרי ליבה היא מקווה שהנסיך יבוא ויעיר אותה מתרדמתה חרף כל מאמציה להתעלם ממנו, לצערנו בימינו גבר שפוגש נסיכה נמה כזאת פשוט יעבור לדף הבא בטינדר, או ידפדף באפליקציה פנויים-פנויות של פייסבוק. אם יהיה לנסיכה הזאת מזל היא תתעורר בעצמה לפני שיהיה מאוחר מידי… כואב להודות שיש תחום בחיים שיש לך בו בעיה, ודורש עבודה, אבל זה עדיף על להתעורר מאוחר ולגלות שפספסת משהו חיוני בחיים.

כיפה אדומה – הנסיכה שהולכת עם גברים רעים ומקווה להצלה

נסיכה כזאת בוחרת בגברים שרעים אליה, מניאקים, שחקנים, וכרישים. היא נראית מבחוץ קצת תמימה, כמו כיפה אדומה, ואיך שהוא תמיד הזאבים הרעים נמשכים אליה. למעשה היא אינה תמימה בכלל, בחירת גברים רעים, פוגענים ואלימים היא עוד דרך להישאר בפנטזיה, ולעולם לא להיות בקשר טוב, ומאושר. בעמקי ליבה היא מקווה שהבחירה שלה תקניט את ה"הצייד הטוב" שיציל אותה. לעתים זה שיחזור של קריאה לתשומת לב מהאב האדיש, שנתן תשומת לב ודאגה רק כשעשתה דברים רעים. היא משחזרת את הדפוס עם בני זוג. היא מצפה שמישהו טוב יראה דרך ה"קורבנות" את האישה האמיתית שהיא וילחם עליה מול ה"רע". אבל לרוב זה לא קורה, היא נתקעת בבטן הזאב עד שנמאס לה והיא גורמת לו להקיא, אז היא הולכת לה "תמימה" ביער עד הזאב הבא.

שלגיה ושבעת הגמדים – הנסיכה הטומבוי עם אלף הידידים

הנסיכה הזאת מקיפה את עצמה בהמון ידידים, כולם "נחמדים", "זמינים" ו"מעריצים", כולם "מאוהבים" בה בחשאי.  אבל כמובן היא לא באמת רואה אותם כ"בני זוג" או גברים, עצם זה שהם רוצים אותה הופך אותם ל"גמדים". הם בסך הכול תחליפים ל"נסיך" האמיתי שמתאחר להגיע. נסיך "בלתי מושג" שכמובן לא יגיע לעולם, אם יגיע היא כבר תמצא דרך להעלם ביער או להפוך אותו לגמד. לפעמים לשלגיה היתה אמא רעה, כלומר, מודל חיקוי נשי נרקיססטי, אלים או צבוע. מודל שהרעיל את כל תפיסתה את הנשיות, אצלה ובכלל. היא מעדיפה חברת גברים, ואולי היתה שמחה להיות "גבר בעצמה", אבל לעת עתה, היא נהנית מהנשיות ה"תמימה" שלה ואיך שהיא משגעת את ידידיה הגברים והופכת אותה ל"בחור" הפופולרי במסיבה.

שלגיה מייצגת נסיכה הבורחת מהצד ה"מלוכלך" של הנשיות המיוצגת על ידי המלכה הרעה. איור מתחילת המאה ה20

שאלון ראשוני לבדיקת הנסיכה הדומיננטית שלך

כך תגלי איזו נסיכה את:

 1. בדקי את 3 מערכות היחסים החשובות האחרונות שלך, מה היה הרגש המרכזי שחזר בהם, איזה רגש רצית לקבל ולא קיבלת?
 2. בדקי את 7 דמויות הנסיכה שהזכרתי, לאיזו דמות מבינהן את הכי מתחברת, איזה הכי מעצבנת ומקוממת אותך?
 3. הציגי את המאמר הזה ל 3 חברות, שאלי אותן, מי מבין דמויות הנסיכה את הכי מייצגת בשבילן?
 4. קראי את המאמר בנושא ארכיטיפים נשיים, איזה מהארכיטיפים הנשיים נראה לך שהנסיכה שלך הכי חסרה, ואיזה הכי מגלמת? (מלכה, אם, אם שבטית, ומאהבת)
 5. בדקי את הנסיכה שאת הכי מזדהה איתה, איזה ערכים היא מייצגת?
 6. בדקי את הנסיכה שאת הכי פחות אוהבת, איזה ערכים היא מייצגת?
 7. בדקי האם הערכים של הנסיכה שאינך אוהבת באים לידי ביטוי "נגד רצונך" במערכות היחסים שלך עם גברים?
 8. אם היית מלכה, והייתה לך בת, איזה נסיכה היא הייתה הופכת להיות?
 9. איזה מלך היה יושב לצד המלכה שלך, כשהנסיכה הפנימית תתבגר?

שלחי לא את התשובות שלך בווטסצאפ אשמח לתת לך אבחון ראשוני של דמות הנסיכה הדומיננטית שלך והדרך המלאה להפוך אותה למלכה עוצמית המביאה את המתנה הנשית שלה לעולם ונמצאת בזוגיות מספקת.

מדיטציה מונחת למציאת הנסיכה הפנימית

לנוחיותך הוספתי שאלון קצר שיעזור לך:

למה אינך רוצה לפגוש את הגבר הנכון?

הסיבה שאינך רוצה לפגוש את הגבר הנכון ומעדיפה פנטזיה היא שעדיין את לא בשלה לוותר על החלום.

בדומה לנסיכות כמו  סינדרלה ושלגיה את גם רוצה להישאר בעולם החלומות.

החלום שלך אולי שונה מאוד משלהן, הן חלמו על נסיך אירופאי מהודר ואת חולמת אולי על גבר מצליח בחליפה, או חתיך רוחניק עם ראסטות.

אבל החלום הוא חלום. למעשה את מפחדת לפגוש את המציאות, מציאות שבא תצטרכי לוותר על חלק מה"עצמאות" וה"חופש" שלך וגם פנטזיית האושר ההוליוודיות או הטנטרית שלך, בה תחווי זוגיות מופלא, מישהו שיראה אותך באמת, שייתן לך את מה שאת זקוקה לו וימלא אותך באושר גדול לנצח.

‏אולי את אומרת שאת בשלה לרדת מהחלומות, אולי את באמת מאמינה שכן, אבל במקום עמוק את יודעת שהזוגיות אמיתית והבאת ילדים לעולם דורשת, התפשרות, קורבן, וויתורים ועבודה קשה. משהו פנימי באמת יהיה חייב להשתנות, תהיה חייבת להיות השלמה עם כך, תוותרי על אפשרויות, חלומות, והזדמנויות נוצצות לטובת משהו שנראה חיוור ויבשושי, משהו שאולי יגרום לך לאבד מהחופש והאינדיבידואליות שפיתחת במאמץ רב. משהו שדורש לקיחת אחריות וויתור על חיים "נעימים" וקלים.

חיים בקשר רציני היו ‏משהו שפעם המערכת הדתית והחברתית שרה לו הלל, אבל היום הקולות האלו לא מדברים אליך יותר.

את צריכה מוטיבציה חדשה, או כוח נוסף לו אני קורא בשלות.

באיזה שלב תצטרכי להבין שכוונה אחת טובה שהפכה למעשה, עדיפה על אלף כוונות שלא מומשו. שתסריט חיים אחד שירד למציאות ונחווה בשלמות עדיף על אלף תסריטים נוצצים שנשארו במגירה.

למה קשה לוותר על החלום?

כדי לוותר על החלום, עליך להשתחרר מהתניות חברתיות ומדידת הערך שלך באמצעות כמות תשומת לב הגברית מופנית אליך. בן הזוג שלך לא אמור להיות נסיך, אלא גבר מודע ובשל שמוכן לעשות עבודה רגשית ואוהב אותך באמת.

אולי הוא לא יגרום לחברות שלך לקנא, לאמא שלך להשוויץ במכולת, או לנסיכה הפנימית שלך להרגיש נערצת ונוצצת, אבל איתו תוכלי לחיות חיים של מימוש והגשמה.

לא החברות שלך, לא אמא שלך, ולא הנסיכה הפנימית שלך צריכות לחיות עם בן הזוג שלך ביום יום, את צריכה, ולכן את, האישה הבוגרת, הרוחנית והחכמה היא זאת שצריכה לקבל את ההחלטה.

עד שלא תסכימי לקחת את המושכות ולהפוך מנסיכה למלכה, את תקרעי בין הרבה רצונות, ותנסי להתחמק חוסר הנעימות הכרוך בכל בחירה שתבחרי, תת-המודע שלך יפתור את הבעיה דרך יצירת בלבול תמידי, והשהייה תמידית של הבחירה, את אמנם תהיי מוגנת מהכאב, הוויתור, חוסר הנעימות של הבחירה… אבל תישארי לבד.

האם את מוכנה לוותר על חלום גדול בשביל מישהו מוגבל וארצי אבל ממשי?

המשמעות של החלטה חיובית היא שאינך רוצה להיות נסיכה יותר, השלב הבא מלהיות נסיכה הוא להתבגר ולהפוך ל… מלכה!

 

מי היא המלכה הפנימית?

ארכיטיפ המלכה הוא ארכיטיפ נשי חשוב מאוד. המלכה היא דמות המנהיגה הנשית הטובה, היא זאת שמסוגלת לראות את התמונה הכללית וליצור סביבה מרחב של אהבה וביטחון.

באגדות ארמון המלכה נמצא תמיד במרכז הממלכה, דבר המסמל את הלב, כשהמלכה מחוברת לכוח האלוהי הנשי (מיוצג על ידי הכתר), כל הממלכה פורחת, כל הטוב, היפה והראוי לאהבה גדל ומשגשג. כשהמלכה נעדרת, פצועה או אינה בוגרת, הממלכה תמיד תסבול מאיזה סוג של חוסר איזון, הטוב לא יוכל להחזיק בה מעמד וכל מיני אנרגיות שליליות, ישיות לא רצויות ומחלות יתקפו את הממלכה. כשהמלכה חסרה או פצועה, גם המלך שישב לידה יהיה חסר או פצוע. אם היא חסרת ביטחון, מה שיהפוך אותה שתלטנית ואלימה, המלך יהיה רכרוכי וחסר עמוד שיגרה, אם היא פצועה וסגורה רגשית המלך יהיה גס ומתוסכל.

יתכן והמלכה תהיה כה לא תפקודית או "תפקודית יתר" שהמלך יברח מהממלכה ויהיה חסר. הממלכה כמובן היא החיים שלך, מערכות היחסים, הקריירה, הבריאות, והאהבה שלך.

המלכה הבוגרת מייצגת אישה הבוחרת בדרך האמצע בין ריצוי לבין שתלטנות, בין ריחוק ובין חיבוק חונק, אישה הבוחרת לחיות חיים של מימוש ואהבה, וגורמת לכל מה שבסביבתה לשגשג.

אישה עם רגליים על הקרקע ואומץ לקחת החלטות קשות, אבל גם עם חזון גדול. חזון של זוגיות מאושרת, יצירתיות ומימוש.

החזון שלה שונה מהפנטזיה של הנסיכה. הוא ניתן להגשמה ואינו תלוי במשהו חיצוני כמו גבר או גורל. הנסיכה אינה רוצה לקחת באמת אחריות על חייה, היא מעדיפה לחלום, לחכות שיצילו אותה, להתחפש לאביר, או

ליצור מועדוני תמיכה עם נסיכות נצחיות אחריות. להיות מלכה דורש לקיחת אחריות, מיקוד פנימי והתקרקעות. בדקי אם את מוכנה לזה? כדי להפוך למלכה, את חייבת להבין שהנסיכה הפנימית שלך צריכה להתבגר.

כיצד להפוך מנסיכה למלכה?

בעבר היו טקסים ברורים למעבר בין שלב אחד בחיים למשנהו, בימינו אבדו לנו הטקסים או איבדו את עומקם ומשמעותם הפנימית.

לכן גברים ונשים נשארים ילדים נצחיים או במקרים מסוימים כמו טקס ההתבגרות הקולקטיבי של החברה הישראלית הנקרא צה"ל אנחנו מתבגרים באופן לא מאוזן והופכים לקשוחים ואטומים מדי ממה שראוי.

טקס חניכה אמיתי לנשיות בוגרת כולל פרידה מהפנטזיה של הנסיכה, פרידה מהאידאל של "הילדה של אבא", ומודל הזוגיות שלו עם אמא, ומעל הכל מוכנות לפגוש את המלכה הפנימית שלך, ולהפוך אותה לכוח המרכזי המנהל את חייך.

אם את מרגישה שהגיע הזמן להתבגר ולהפוך מנסיכה למלכה אז ניתן להתחיל מהתרגיל הבא:

תרגיל לפגישת הנסיכה והפיכתה למלכה ב 12 צעדים

 

 1. הזמיני את הנסיכה הפנימית שלך?
 2. זהי מי היא?
 3. בדקי את תכונותיה, אולי היא מרוחקת כמו רפונזל, לא מציאותית כמו מנשקת הצפרדעים, אולי היא עצמאית מדי כמו פיונה או אלזה, ואולי ותרנית מידי כמו בת הים הקטנה…
 4. הסכימי לפגוש אותה,ראי אותה בדיוק כמו שהיא ,רכרוכית או נוקשה, מסוגרת או מתריסה, ילדותית או בוגרת.
 5. קבלי אותה ועטפי אותה באהבה.
 6. תני לה את אהבתך את המרחב להתבגר, הסכמי להיות הקואצ'רית שלה, המנחה שלה, האישה הבוגרת שמעבירה אותה טקס חניכה למצבה הבוגר.
 7. בדקי איתה האם היא מוכנה לשחרר את הפנטזיה, האם היא מוכנה להפוך לאישה עוצמתית שחיה חיים של מימוש ולקיחת אחריות?
 8. אם לא – בדקי מה דרוש כדי שתוכל לעשות את זה? הסכימי לראות מה השיעורים והתיקונים שעדיין עליה לעבור כדי להבשיל למצב של מלכה.
 9. אם כן, תני לה את תחושת ההזנה והביטחון שיאפשרו לגדול, איזה סוג של מלכה הנסיכה שלך תהפוך להיות כשהיא תסכים לקבל את כיסא המלכות? איזה מין ממלכה היא תיצור לעצמה?
 1.  דמייני את כיסא המלכות הזה, ואת הממלכה שתיווצר סביבה, איזה חיים, עבודה, בן זוג, ומערכות יחסים היא תיצור אם תהפוך למלכה ותסכים לקחת אחריות על חייה?
 2. בדקי אם היא בשלה, ואם כן- בדקי מתוך איזה כוונה הנסיכה שלך רוצה להפוך למלכה?
 3. אם את מרגישה טוב עם הכוונה הפנימית, דמייני אותה צועדת על במה ועליה כיסא המלכות, ותני לה לשבת על כיסא המלכות. ודמייני איך מרגיש להיות מלכה של עולמך. הודי לה ולעצמך, וחזרי למצב התודעה הרגיל.

תרגיל זימון המלך המתאים למלכה הפנימית

תרגיל זה מאפשר לך לאחר שגילית את המלכה הפנימית לזמן גם הגבר המתאים לך.

1. חזרי על השלבים של התרגיל הקודם.

2. מהמקום הזה את יכולה להתבונן אם יש כיסא מלך ליד כיסא המלכה?

3. אם יש, איזה כיסא זה ואיזה מלך אמור לשבת בו? אם את מרגישה מוכנה לכך, בקשי מהמלכה הפנימית החדשה לקרוא למלך שאמור לתפוס את הכיסא הזה להגיע.

4. הרגישי איך המסר נשלח באופן תודעתי למרחב הגבוה שמחבר את כל המציאות יחד, והרגישי ביטחון שהמלך המתאים יגיע לחייך בקרוב.

לכל נסיכה "כוח על" מיוחד שמתגלה כשהיא הופכת למלכה ,גלי מהו "כוח העל" שלך?

יתכן ונמאס לך להיות נסיכה, דעי לך שלא סתם נשארת זמן רב במצב ה"גולם" של הנסיכה. לכל נסיכה מתנה ייחודית או "כוח על" שמתגלה כשתהפוך להיות מלכה. מנשקת הצפרדעים לדוגמה תוכל כמלכה לזהות באופן מדהים את הפוטנציאל הרדום" אצל גבר, היא תוכל למצוא גבר מלא פוטנציאל אבל עם קשיים בלממש אותו ולהפוך אותו לכוכב אמיתי, כוכב שלא יעזוב אותה ברגע שיצליח, אלא יהפוך למלך מופלא בממלכה שיבנו יחד. באתר שלי מופיע גרסה מלאה יותר של התרגיל הזה הכוללת גם תרגיל לזימון הגבר הנכון המתאים למלכה שלך. כתובת המאמר מופיעה בתגובות.

אם רוצה  שאלון מפורט יותר לזיהוי הנסיכה הפנימית שלך מוזמנת לשלוח לי מסר פרטי ואשלח לך שאלון.

האם נמאס לך להסתובב במעגלים ורוצה להפוך למלכה אחת ולתמיד?
צרי איתי קשר ואעביר אותך את תהליך ההעצמה הנשי החזק ביותר בפלנטה!

נמאס לך להיות לבד וליצור מערכות יחסים לא מספקות? רוצה לעבור תהליך אימון ייחודי הכולל חניכה לצדדים ה"חסרים", לא מתוקנים של הנשיות שלך, תיקון התוכנות התת-מודעות שמחבלות בקשרים שלך, והעצמת הכריזמה הנשית שלך? צרי איתי קשר היום, ואפשרי למלכה הפנימית שלך להתגלות ולמתנה הנשית שלך לצאת במלואה לעולם. אפשר ליצור איתי קשר בוואטסאפ 0507393910 נדבר בקרוב.

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

פוסטים נוספים

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות
הרס עצמי

מנגנוני הגנה רגשיים מהילדות וכיצד הם מתבטאים במיתוס גן העדן 

פוסט על מקרה טיפולי על מנגנוני הגנה רגשיים והרס עצמי, פצעי הליבה הרגשיים והקשר לטעות הרוחנית הגדולה ביותר של האנושות שמגולמת בספר בראשית. טעות שעל פי קארל יונג מייצגת את אחד הקומפלקסים המורכבים של תת המודע הקולקטיבי של האנושות.

המשך קריאה »
ארכיטיפים של משיכה בטיפול זוגי תמונת המחשה
ארכיטיפים יונגיאנים

טיפול זוגי ומשיכה בן ארכיטיפים

  5 סוגי משיכה המשפיעים על הזוגיות שלכם ואיך לשפר אותם דרך טיפול זוגי.

אחד הסודות הגדולים ביותר היא מה מעורר משיכה, מדובר בדבר חמקמק, כן יש למשיכה מרכיב פיזיולוגי ופיזי ברור, אבל יש במשיכה גם רובד עמוק יותר.

המשך קריאה »

שיתוף:

גלילה לראש העמוד

רוצה להיות מטפל-על המשלב רוחניות עם כלים פסיכולוגיים מבוססים?

קורס טיפול טראנספרסונלי בדרך מסע הגיבור נפתח בקרוב

הצתרפו לקבוצת הווטסאפ לקבלת עידכונים ואת המיני קורס החינמי על אימון טראנספרסונלי

דילוג לתוכן