מטפל רגשי
בלוג

תכונות המטפל הרגשי- מה הופך משהו למטפל “תותח” שצובר רקורד של הצלחות

מה מאפשר למטפל להיות מוגן מאנרגיה שלילית והעצב של מטופליו אבל להישאר פתוח אליהם בחמלה? מה עושה את ההבדל בין מטפל טוב למטפל בחסד עליון תרתי משמע, מה הופך טיפול לדרך רוחנית המביאה לאושר ותיקון עולם? בפוסט על 6 האיכויות החשובות ביותר למטפל ואיך מפתחים אותן.

המשך קריאה »
טיפול רוחני בפציעה קארמית וחבלה חוזרת
אימון טרנספרסונלי

פציעה קארמית ושיעורי נשמה

מה הקטע עם פציעות חוזרות באותו מקום? למה לעיתים אנו חווים תאונות וחוויות כאב המשחזרות את עצמם? למה יתכן והן המתנה הגדולה ביותר שקיבלנו? שתי כלים חזקים לרפא אותם מהשורש!

המשך קריאה »
קפטן קירק כמודל של כריזמה אישית ומנהיגות גברית
העצמה גברית

פרדוקס המנהיג המבוהל -שינוי התפיסה שמוביל לביטחון עצמי וכריזמה

מה יכול להפוך גבר ילדותי למנהיג כריזמטי? מהו הקו הדק בין פאניקה לאקסטזה? ואיך שינוי קטן בתפיסה יכול לעשות את ההבדל בן רווחה והישרדות, פוסט על מנהיגות גברית (שגם נשים צריכות לקרוא).

המשך קריאה »
חיזור גברי - איך לבנות ביטחון עצמי בגבריות שלך
ביטחון עצמי

ביטחון עצמי בחיזור לגברים

למה גברים צריכים לכבוש? למה כיבושים לא פותרים בעיית ביטחון עצמי? איך בונים ביטחון עצמי בגבריות שלך שנשאר, ולמה זה מאוד חשוב לזוגיות ארוכת טווח

המשך קריאה »
פחד מהצלחה - פוסט העוסק באיך לשחרר פחדים וביוחד הפחד מהצלחה המביא לחבלה עצמית
כללי

פחד מהצלחה – גלה למה הפחד קיים, וכיצד לשחרר אותו

האם עמוק בפנים אתה מרגיש שאם יהיה לך טוב משהו רע יקרה? הסיבה לכך היא תפיסה עצמית עמוקה מאוד שלרוב נוצרה בילדות, הסיבה הזאת היא פחד מהצלחה הנובע מ”הגדרת החיים”, או איך אתה מאמין שהחיים\אלוקים מתנהגים אליך, ומה מגיע לך לקבל מהם, פחד כזה עלול ליצר חבלה עצמית והרס עצמי, הפוסט מסביר איך לשחרר זאת.

המשך קריאה »
בן זוג אלים - כיצד להתמודד
כללי

בני זוג אלימים – למה אנו ממגנטים אותם, איך להימנע מזה

מה גורם לנו למגנט בני זוג אלימים? מה בתוכינו מוציא את הצד האפל בבני זוג? איך להפסיק את התופעה הזאת וליצר קשרים בטוחים ומעצימים?
למה לוותר על הכוח שלך ולרצות לא משפר את היחסים,
אלימות זוגית היא תופעה קשה ובעלת נתיה לשחזור עצמי, לרוב לילדות וליחס ההורי בתקופה הזאת יש השפעה גדולה על דפוס הזוגיות הבוגר.

המשך קריאה »